Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem kiábrándító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító, hogy a barátomnak 0 a tűrőképessége? Más nő, hogyan reagàlná ezt le?

Figyelt kérdés
1 hete műtötték lent, 10 perces beavatkozás volt. Lassan 1 hete megvan halva mikor a seb szépen gyógyul és csak annyi a gond, hogy a varrat böki. De kb ùgy csinál mintha egy akkora hatalmas sérülése lenne... És még 2 kg-ot sem akar megemelni.mert neki nem lehet.. Finoman hogy jelezzem, hogy elég a hisztiből? Az első 3 beavatkozás utáni napot végigaludta...... És majdnem 35 éves.
dec. 18. 08:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%

Ne finomkodj, minél erélyesebben közlöd vele, hogy hisztizik, annál jobban fogja bántani a férfi méltóságát… viszont haragudni fog rád amiért beletapostál a méltóságába, de így a csakazért is megmutatom férfit fel lehet ébteszteni.


Csak akkor vigyázz, ha ő nem egy férfi, hanem egy kisfiú lélekben, mert akkor lekeverhet egy maflást.

dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Soha nem ütne meg, mert nem merné megtenni, ráadásul mivel karatézott így vissza is kellene fognia magát adott esetben, mert tudna halálos ütést adni.
dec. 18. 08:57
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégcsak 1 hét telt el, nem tudod, hogy mennyire fáj neki, vagy kellemetlen érzés, pluszban csak lelkileg nincs a toppon. Miért nem vársz legalább még egy hetet?
dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%

:D

Magyar karatésok… meg a halálos ütés, az kettő.


Gyakorlatilag a karate egy harcmüvészet, annak akkor van haszna, ha a gyereket befogadja az iskola, aztán a teljes életét a karaténak szenteli… az amit magyarországon heti 2-3órás edzésben karaténak neveznek, az egy vicces semmire nem jó bohóckodás…


Sparringban bármelyik judos, birkózó, vagy boxoló megszégyenítene egy magyar karatést, nem véletlen nem is vállalják be soha.

dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nehezebben viselik a betegségeket, mint a nők. Hogy mennyit emelhet, az orvos mondja meg. Empátia, kérlek.Nő vagyok.
dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy műtét után nem szabad emelni. Azt természetesen elmondják hogy mennyit. Azt hiszem 2 kilónál többet nem, de ez lehet egyedi is. Ha ennyire nem vagy Vele megértő, ennyire nem szereted, inkább nagyon gyorsan szakíts Vele! Nagyon önző és egoista vagy. A másik fél sajnos Nálad nem számít és még bunkón is állsz egy komoly betegséghez. Majd talál olyant, aki tényleg szereti és nem csak ki használni akarja.
dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem leszek empatikus. Azóta hányok, fáj a fejem, menstruálok, stb mióta őt megműtötték. Engem ki ápol? Ki tanusítcempátiát? Ugyan ûgy mosni főzni takarítani kell azóta is... Engem ki segít meg? Ma a Szentlélek.. Ülő melóba még senki nem halt meg, de neki lassan ez is sikerül.hisztibéla. Egy pohár vizet nem hozna nekem... Pedig énaludni sem tudok lassan 1 hete, ő meg jókat durmol. De én készüljek neki a karàcsonyra... Nem is szabadna főznöm sem, ki az a hülye aki beteg utàn eszik...
dec. 18. 09:38
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad.
dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú, kérdező! Azonnal szakíts! És soha többé ne legyen párkapcsolatod!
dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a volt barátom volt ilyen, de nem is műtéte volt csak egy kis seb, amit össze kellett varrni. Huu, meddig hallgattam, hogy szegénynek de rossz, nem szóltam érte és megerto voltam. De így utólag rá kell hogy jöjjek, nagyon is idegesített, annyira nem férfias.

És isten őrizz, nem arról beszélek, hogy a férfiak ne érezzenek, vagy akár sírjanak stb. De az hogy egy egy apró dologba "majd belehal" valaki, az nekem taszító.

dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!