Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb az embereknek a párjuk mint az anyukájuk amikor az anyai szeretet sokkal önzetlenebb?

Figyelt kérdés
Általában a párunk az első és sokszor inkább a párunkat választjuk mint anyukánkat pedig sokkal őszintébb önzetlenebb szeretet tud lenni az anyai szeretet, mint egy párkapcsolati szeretet és a párunk sokszor jóval inkább önzőségből van velünk és ha nem jó elhagy, anyukám pedig ha anyai szeretettel van irántam akkor nem hagy el
jan. 28. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést sem értem

Élből nem jó a párkapcsolat ha választani kell

Mindkettőt ugyanannyira szeretem csak másként

jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Mert a mi "önző génjeink"* célja az, hogy a következő generációba jusson, erre pedig a szüleink alkalmatlanok. Az élet célja a túlélés és a szaporodás. A szüleink feladata ebben az, hogy felneveljenek minket. Amiért hálásnak kell lennünk lenkik, de el kell tudni őket hagyni.**

Az embernek a családjából ki kell lépnie, és a saját útját kell járnia.


*Richard Dawkins: Az önző gén

**vö. (Márk 10,6-8)

jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező nem fontosabb, mindkettő fontos. Az ember felnő agyban, testben és leválik az anyjáról, de attól még szereti viszont az ember társaslény, szerelembe esik, vonzódik a másikhoz. Neked anyukád nem adja meg azokat az érzéseket (vagyis remélem!) és kapcsolatban akarsz lenni a másikkal, talán gyermeket nevelni is. Ez teljesen normális folyamat az életben.

Amiről te írsz beteges. Szerintem nem ártana neked pszichológus.

jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%

társadalmi hibás elvárás bizonyos rétegekben. főleg nőkre jellemző hogy fúrják a fiú gyermek anya kapcsolatot. nagy konfliktus forrás ez.


én e miatt tartom távol magamt az olyan nőktől akiknek hasonló agymenésük van hogy ha ő vele vagyok ő a világ közepe és nyalni kell a s gét.

jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azért, mert elmúltak már 15 éves és az a normális, ha levalsz az anyukádrol? Az anyatej a legtaplalobb eledel, mégsem szopsz egy életen keresztül.
jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Egy anya is lehet mérgező kapcsolatban a gyerekével ahol választani kell emberek közt ott valami mérgezi a légkört ez lehet a feleség is meg az anya is.
jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát én spec nem önzőségből vagyok a párommal és ő sem velem. Szerelemmel szeretem, szexuálisan is vágyom rá. Anyámat is szeretem, csak nyilván másképp, ez nem vagy/vagy dolog. Baromi beteg a gondolkodásod.
jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Már az eleve beteg hogy a kettő dolgot egy ligában emlegeted.

Mert gondolom anyádba nem vagy szerlmes, nem élsz vele nemi életet.


Bár amilyen beteg elme kell ehhez, nem lepne meg..

jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
A kettő összehasonlíthatatlan.
jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem normalis ha anyukaval él egy felnott ferfi egy vagyoni kozossegben vannak mint vmi házasok es ez mellett tartanak nőket d.gni.

Normal esetben felnőve a nője a felesége valakinek azzal él egyutt azzal vagy egy vagyoni kozossegben es nem az anyjával.

jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!