Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondolhat? Ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat? Ez most mi volt?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy senki nem tudja, mit gondolhat..de mégis, szerintetek?


Mennem kellett egy helyre egy ügyet elintézni, és aki először fogadott, úgy meglepett, mert egy idősebb formára számítottam, erre egy fiatal férfi lépett elő.

Köszöntünk egymásnak, rám nézett, egy pillanatra felvonta a szemöldökét, és tátott szájjal nézett. :D Aztán ahogy néztük egymást, az olyan fura érzés volt, mintha megállt volna az idő is. Majd megkérdezte, hogy xy-t keresem? Mondtam, hogy igen. Aztán csak néztük egymást tovább, fogalmam sincs meddig, de olyan hosszúnak tűnt, érdekes jelenet volt..

Nagy nehezen végül útba igazított. Ahogy végeztem még kérdezte, hogy fogok-e még jönni, mondtam, hogy igen.


Úgy nem tudom hova tenni, én még idegennel ilyet nem éltem meg, ilyen szinten.:D



jan. 28. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon hasonlítasz valakire, akit ismer.
jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszhettel neki:)
jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet a csajozós rutinja. Neked új volt, neki bevált.
jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tűnt rutinnak, de nem ismerem. :)
jan. 28. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamikor azt hiszi az ember, hogy valami különleges dolog történik, de a másik személynek meg semmi különleges nem volt benne.Sok minden lefuthat az ember agyában.Lehet ő is azon lepődött meg,hogy fiatalabb vagy és eszébe jutott valami vagy arra várt, hogy te mondasz még valamit.
jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Fogunk még találkozni, szóval kiderül majd úgyis.
jan. 28. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Elso latasra, na.
jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mit első látásra?:D
jan. 28. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Vonzalom. Ez eleg egyertelmu, es aranyos is. Mar ha erdekel. Es nem foglalt es akar megmaradni benne.
jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az is lehet, hogy foglalt,passz.

Annyit tudok csak, hogy én nem láttam, hogy ki van ott, csak bekiabáltam, hogy jó napot kívánok, bentről jött a válasz, hogy szia, majd erre kijön egy fiatal, és még helyes is..:D na mondom ez igen, én meg óbégatok itt magázva.:D Az utána lévő jelenet meg fent van leírva.

jan. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!