Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érez mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányadát állunk, vasárnap találkozunk és beszéljük meg ki mit akar a másiktól és mire gondolt.

Csak azóta jár az agyam ...

Folyamatosan kontaktban vagyunk ,hiányzik egymásnak ő is nagyon sokszor mondja ,hogy hiányzom neki de ő is nekem amit tud is !!

Minden egyes percenként meg osztjuk egymással, mindent el mondunk egymásnak (legalábbis eddig azt bizonyitja)

Sajnos most munka miatt van távol egy kisebb időt, nem is régóta ismerjük egymást de mintha együtt lennénk de nincs ki mondva ,úgy állunk egymáshoz.


jan. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mi nem tudhatjuk. Tőle kellene megkérdezni.
jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Többszöri találkozés (főleg beszélgetés) után jobban tudsz dönteni. Amíg nem ismeritek jól egymást (főleg Te őt), addig minden szavában lehet kételkedni, de nem kötelező. Meg kell jól ismerni egymást.
jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod hányadán álltok, az nem véletlen. Talán csak szépen csengő a mézes mázas szó-saláta amit előad, de nincs mögötte tartalom. Aki téged akar, abban nem kételkedsz, mert egyértelmű jeleket küld. Persze fontos, hogy birtokló se legyen, az a ló másik oldala.
jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha bebizonyította, hogy komolyan gondolja veled akkor tudhatod hogy nem játszik veled, a szavak olcsóak. Ha én írom, hogy hiányzol elhiszed? Na ugye.
jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogos!!!
jan. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!