Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
1 hónapig jártam 1 lánnyal,40 méterre lakik tőlem,elég csúnyán váltunk el,ő szakított velem,de mostanában msn-en szoktunk dumálni,és mintha flörtölne vagy nem is tudom,olyanokat ír,hogy ha most áttudna jönni átjönne,én mondtam neki,hogy éjszaka jöjjön,de nem jött.Most akar még valamit tőlem?vagy csak játszik?15/F a lány 14
2010. okt. 23. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert mit akarsz tőle éjszaka? 14 évestől? xD
2010. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát megmutatni a fütyijét
2010. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az maradjon titok,amúgy 13 voltam amikor elvesztettem egy másik lánnyal nem vele,a lány pedig 14
2010. okt. 23. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:

És azért mert dugtál 13 évesen akkkor már nagyfiú vagy !!!

Kisfiam nyugodjál le inkább, amúgy meg a lány még lehet érez irántad valamit!!!

2010. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ezen az oldalon,soha nem tudnak a kérdésre válaszolni,hanem minden szavam kivesézik."Mit akarok én éjszaka tőle" | "Megmutatni a fütyijét" hát gondoltam elmondom h nem vagyok szüz,és attól,hogy éjszaka akarok vele találkozni lehet más oka is,nem csak a szex,és utolsónak köszi a választ.Az nem számít,hogy ő dobott?
2010. okt. 23. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

UTSÓ VOK

Hát lehet hogy megbánta a dolgot ,mégis bejössz neki!!!!

De a nők sajnos kiszámíthatatlanok !!!

2010. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és mit tegyek?kezdeményezzek,vagy várjak ?és köszi a normális választ =)
2010. okt. 23. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:
ŐŐ, hát szerintem is az van amit az utolsó mondott: dobott-> megbánta, és most pedig vissza akar kapni. Szerintem beszélj meg vele egy találkozót és beszéljétek meg, de ha még 1x dob már ne jöjj újra össze vele. Beszéld meg vele msn-en, hogy szeretnél vele találkozni, biztos belemegy, utána majd mesélj mi lett...
2010. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oks,majd ide fogok irni,Köszi :)
2010. okt. 24. 11:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,és azt mondta,hogy már csak barátilag tekint rám miután szakitott velem érzett valamit,de most már nem,és azóta volt valami valakivel neki,elkapom megütöm a srácot,nah mind1...ennyi volt köszi a válaszokat.!
2010. okt. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!