Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ezzel a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nemrég elkezdtem sokat beszélgetni. Nagyon szimpatikus volt számomra, a felfogása, a gondolatai alapján és ez kölcsönös volt. Ritka akivel ennyire ilyen jól el lehet beszélgetni. Telefonáltunk is többször.

Viszont most az utóbbi alkalommal nagyon negatívan csalódtam benne. Tiszteletlen volt, nagyon öntelt és lekezelően beszélt velem.

Van önbecsülésem és nyilván érzem hogy én nagyon nem ezt érdemlem, velem nem viselkedhet így senki. De valahogy a jó beszélgetéseink vannak bennem hogy nagyon jól éreztem magam és nagyon tetszett amit kaptam a személyéből.

De olyan mintha skizofrén lenne vagy nem tudom :D Mintha lenne vagy 5 énje és mikor melyik jön elő. Egyszer nagyon rendes normális, máskor átmegy ilyen beképzelt stílusba, egyenesen lekezelő, és így egyszer ezt mondja egyszer azt. Nem tudom ezeket hova tenni, eldönteni hogy most milyen is valójában.

A legutóbbi hívás végén mondtam, hogy majd szóljon mikor beszéljünk legközelebb. És erre nagyon kiakadt hogy ő biztos nem fog keresni írogatni, keressék őt a nők meg ilyenek. Letettem, aztán írtam neki egy kis üzenetet hogy lehetne figyelmesebb stb. Azt írta jó az leszek, de direkt ilyen flegmább volt. De az elején meg nagyon normálisan olyanokat mondott hogy ne haragudjak rá keresni fog meg minden. Most meg mégis ez jött elő. Nem tudom miért csinálja ezt.

Azóta nem is keresett, én meg nyilván nem fogom ezek után, meg egyébként is egy srác keresse már inkább a nőt, ne a nő menjen utána.

Streakeket viszont küld, de nem ír ahogy mondta. Nagyon elszomorít ez, hogy tudja pedig hogy normális vagyok nem olyan mint a többi lány, de így mégis olyan mintha neki ez nem érne semmit és nem tartana különlegesebbnek, hogy engem érdemes lenne keresnie.

Hívásban többször említette hogy én milyen nagyképű vagyok és úgy adom az egészet elő hogy neki mindig valami nagy dolgot kéne nekem bizonyítson meg ezt meg azt tenni. És ezért próbálja letörni az egómat. Pedig nem vagyok ilyen tényleg, a magabiztosság és a beképzeltség közt hatalmas különbség van. És ha már itt tartunk, inkább róla érződik egyértelműen a beképzeltség és az ezzel járó arrogancia. Meg úgy vettem észre hogy mikor ilyen intelligensen beszélek, olyan szavakat használok az őt idegesíti. De nem tudom miért van ez. Szerintetek ebben is van egy olyan szint ami már inkább zavaró mintsem szimpatikus, tehát túlzásba lehet vele esni?

Tudom hogy ez egy nagyon nagy red fleg, nem erre vagyok kíváncsi, tisztában vagyok vele hogy itt a gyakorin egyből a legkisebb problémából is az jön hogy hagyjad stb.

Inkább csak együttérző ésszerű válaszokat szeretnék, hogy ezzel mit lehet kezdeni, mit csináljak.



jan. 29. 20:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%

Egy, ugyan olyan vagy mint a többi lány, nem vagy különleges hópihe.


Kettő, az a normális énje az, mikor bunkó, a többi megjátszás.

jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Én ki dobnám.
jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt írtad, hogy van önbecsülésed. Akkor miért foglalkozol még vele? Szerinted flegma, durva, lekezelő, buta. Akkor miért törődsz még vele?

Ő szerinte te vagy a beképzelt és nem fog utánad futni és bizonyítani se semmit, nem is írt. De azért, mert tudja, hogy te fogsz neki írni, te fogsz utána futni.

Ennyire magányos vagy, ennyire letörte az egód, hogy nem nyal be neked, vagy az zavar, hogy az első személy, akinek nem tetszik a személyiséged?

Lépj túl rajta. Még több randin se vagytok túl. Ha túl lennétek pl. 3 randin még akkor is érthetetlen, hogy ennyire a hatása alatt vagy, mert akkor is egy idegen, aki nem ismer téged.

Tulajdonképpen nem is akar téged megismerni, eldöntötte, hogy ilyen-olyan vagy. Viszont te is elkönyvelted ennek-annak.

Nem vagy tőle különb sokkal.

Annyi a különbség, hogy te megismernéd annak ellenére, hogy szerinted skizofrén míg ő cseszik rád.

Tiltsd le és inkább dolgozz magadon, vannak intő jelek rendesen veled kapcsolatban is. Már az önszeretet hiánya, de persze magad ajnározása egyben is az. Nem csoda valahol, hogy magasról tesz rád (és maximum csak megpattintana aztán lepattintana egyből).

jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,hogy te is nagyképű vagy,csak nem veszed észre.
jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%

neked 0 önbecsülésed van xD

Akinek van valamenniy, az egyből ghostingol egy ilyen srácot. Összeillesz vele, ezt nem sértésből mondom. Ha tényleg zavarna akkor nem ide írogatnád ki a kérdéseket.

jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
15%
3,azért,mert bejön neki és jó lenne neki a szex,csak hát a pasi nem egy becsicskulós fajta.
jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
14%
"negatívan csalódtam" máshogy nem is lehet...
jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%

A pasi egyből levágta, hogy a kérdező egy nagyképű 🐒 már bocsánat és igaza van neki nem kötelező mégcsak rá írni csak azért, mert férfi nemhogy csetelni vele, pláne nem bizonyítani neki csak azért, mert nőnemű.

Magadba szállhatnál hercegnő, rád férne!

jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
47%

Kerdezo vegig nagykepuen ir. Most ehhez kepest a ficko mit hallgat vegig, hogy igy reagal. Pl.

Te sose latod magad kivulrol. Plusz a fiut a te interpretaciodban ismerjuk csak.

jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Ettől még van önbecsülésem… Ha nem lenne, rá lennék függve olyan szinten hogy ha kell ha nem írogatnék neki, hívogatnám, ráerőltetném magam stb. Azt meg sosem tenném. Normális esetben egy ilyet azonnal tiltanék ahol csak lehet, de csak az van most, hogy megmaradtak bennem az értelmes beszélgetéseink és nekem az nagyon imponáló volt. Ebből merítkezek hogy milyen jó lenne tovább folytatni. Mert tudom milyen olyankor.

6-os, te meg nagyon rosszul gondolod ezt. Semmi szexről nincs szó, most fejtettem ki hogy engem mi fogott meg benne, az, hogy tud értelmes lenni. Attól meg nem lesz senki “becsicskulós” fajta hogy keresi a nőt. Nem is várnám el hogy az legyen, csak szimplán keressen, ennyi az egész.

jan. 29. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!