Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az exem csinált rólam sunyiba a tudtom nélkül meztelen képeket és videókat?

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni? Nagyon idegőrlő, hogy folyamatosan ezeket a képeket és videókat küldözgeti nekem.

jan. 30. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
feljelenteni
jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja
jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni. Amit csinál az kimeríti konkrétan kettő, de lehet hogy három bűntényt is.. (Bár azt, hogy zsarolni akar vele csak feltételeztem, úgyhogy kettőt mindenképpen.)
jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked kuldozgeti, hiaba jelented fel.
jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
tiltsd le és mondd meg neki, hogy ha meg meri osztani a képeidet bárkivel, akkor feljelented.
jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Mégis hogy tud valaki videózni fotózni, sunyiban?


Nézd, ebből most megtanultad, hogy hogy ne küldj magadról legközelebb meztelen fotót, és ne csinálj honevideo-t senkivel, mert ha elmúlik a lamúr, akkor visszaélhet vele.


Amúgy meg jelentsd fel a rendőrségen. Mutasd meg a Facebook beszélgetést a hatóságnak.

jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Feljelentést tehetsz.
jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 Simán lehet a tudta nélkül. Elrejteni egy kamerát pl nem nehéz. Még ha nem is veszel csak erre a célra külön, akkor is ott a laptop webcam, felhajtva hagyod a monitort, fényerőt leveszed nullára, a kamerán meg elindítod a videófelvételt.(nem erre használtam, hanem magamról vettem fel valami nem szexuális tartalmat, csak zavaró volt, hogy folyton lesem magamat a képernyőn.)

A sunyiba fotózás meg... Vannak emberek, akik pucéron alszanak.


Kérdező!

Feljelentés.

Mellette reménykedj, hogy nem terjesztette, mert akkor azt úgy cseszheted.

jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy kösz, már láttad magadat, többet ne küldjön.

És ezután ne tarts vele semmilyen kapcsolatot.

jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!