Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak vissza az exek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak vissza az exek panaszkodni az új párjukról? Többi lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26F. Jelenleg 4 exxemmel is beszélgetek (nem vagyok haragtartó típus)

Mind a 4 kapcsolatomnál engem hagytak ott.

Azóta mind a 4 exem vissza jár panaszkodni a jelenlegi (vagy az utánam levő) párjárol. Elmondja mi a rossz a srácban, aztán kb ennyi. Ez miért lehet??



febr. 1. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy pancser vagy és meghallgatod őket.
febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

igen lúzer vagy leki szemetes láda vagy nekik.


ignoráld őket!

febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem te vagy a lúzer. Rájöttek, hogy te jobb voltál mint a jelenlegiek és reménykednek, hogy megsajnálod őket. Ha nem is komolyban, de kis extrában gondolkodnak.

Ugyebár mikor az emberek meg akarják csalni a párjukat, azzal kezdik, hogy nekik milyen rossz a kapcsolatuk.

febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
3 ez se feltétlen igaz...
febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint elhagyott férfi,eddig három exem is volt,aki panaszkodott.

Mindnek azt írtam vissza, hogy SOSEM panaszkodunk olyanra,akinek szopjuk a farkát és aki a párunk.

Ha nem tetszik,hagyja ott és keressen mást.


Meg is szűnt azonnal a panaszkodás,de még az írogatás is. Számomra egy ex örökre ex marad,ha kínjában a küszöbömön kaparászna,akkor sem engedném vissza.

Eddig ebből nekem csak előnyöm lett.

febr. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, te szimplán egy nárcisztikus majom vagy
febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Igen, narcisztikus vagyok, ez teny. De nem ez volt a kerdes:D
febr. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!