Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek azokról a férfiakról akik panaszkodnak hogy a nőknek csak a jóképű, nagyfarkú pasik kellenek?

Figyelt kérdés
Én sokkal ritkábban látok nőket panaszkodni hogy a férfiaknak csak a széparcú, nagymellű nők kellenek.

2022. okt. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a férfiaknak egy rétege, amelynek tagjaiban semmi méltóság nincs. Ők az incelek. Bizonyára nők közt is megtalálod ezeket a nyomorultakat, de vagy kevesebben vannak, vagy csöndesebbek.
2022. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy nem látja a fától az erdőt. És könnyebb bünbakokat találni, mintsem a maguk hibáit felfedezni.

De ettől függetlenül nem gondolok róluk semmit, de a lányomnak megtanítom hogy az ilyen pasikat messziről kerülje.

2022. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fáraszt az ostobaságuk, ezért elkerülöm ezeket a férfiakat, hacsak tehetem. Pl itt az oldalon az ilyen jellegű kérdéseket nem nyitom meg, bár ez sokszor nem segít, mert kb minden kérdés alá oda tudják böfögni az agymenésüket.

Amúgy eléggé korlátoltnak gondolom őket, ha tényleg csak ezt látják. Nem járok sűrűn a világban, home office dolgozom meg minden, de még így is millió ellenpéldát látok erre, szóval hacsak valaki direkt nem fordul el, amikor a tömegközlekedésen utazó totál hétköznapi pár ül le vele szemben, akkor csak a tudatos torzítás marad hátra. Értem én, hogy az adott nyafogó pasinak sok negatív tapasztalata van, de az nem biztos, hogy abból ered, amiből ő gondolja. Sőt, szinte biztos, hogy nem abból ered.

2022. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak itt, online látom. Gondolom az életben lapítanak az ilyen nagy incel szabadságharcosok. Mondjuk az se érdekelne ha nem lapítanának, felőlem aztán mondhatják a magukét. Nem érdekel hogy az engem amúgy sem érdeklő hülyék miket hordanak össze.

Szerencsére nem Magyarországon élek már nagyon sok ideje, itt nem látok ilyen sültbolondokat (attól még létezhetnek), de tényleg nem érdekel hogy az ilyen elmebetegek mit hisztiznek. Az ő dolguk ha egyedül maradnak 🤷

2022. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy menthetetlen idióták, akik inkább kialakítanak egy alternatív valóságot, mert képtelenek elfogadni, felfogni a saját hiányosságaikat és képtelenek, vagy lusták változtatni azon, ami nyílvánvaló.

Így a kényelmesebb utat választva kialakítják a saját poklukat.

Alapvetően szánom őket és messzire kerülöm.

2022. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem előttem mondják ezeket, addig teljes mértékben hidegen hagynak.
2022. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pénisz méréttel kapcsolatos dolog nagyrészt igaz. Hiába tagadjátok lányok. A nők nagyrésze a nagyobb méretet szereti, igényli.


Ha egy férfinak 15 centi, vagy kisebb, akkor lehet röhögni meg kisfarkúzni a barátnőkkel a férfi háta mögött, megszégyeníteni hogy ne is érezze magát férfinak.



Láttam itt már erre számtalan példát, és a valóságban is van ilyen bőven. Még jó hogy a nőknek nincs ilyen gondjuk. Olyan beszólásokat is hallottam hogy "gyerekméret". Mikor mondta egy nő mellére valaki hogy gyerekméret? Én még nem hallottam soha.

2022. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!