Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timit csináltok, ha egy idegen lány csak úgy megigéz titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Néha, nagyon ritkán van úgy, hogy egy idegen lány csak úgy megtetszik, illetve megragad valamivel az utcán.

Egyszerüen ilyenkor odamennék hozzá, és egyből megmondanám neki, hogy "lennél a barátnőm?"

Ilyenkor mit szoktatok csinálni?


2011. júl. 21. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Timit? :D
2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megmelléknevezem
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem mert Zolit
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezem tőle, hogy csinálnánk-e Timit?
2011. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én általában simán elmegyek mellettük, ha olyan hangulatom van. de volt már úgy, hogy úgy túltengett bennem az energia, hogy simán odamentem megszólítani.
2011. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
*Ti mit, csak igy nem engedte létrehozni a kérdést
2011. júl. 21. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad habozni, oda kell menni. Te bizony segítségre szorulsz. Ha szeretnél változtatni az életeden, a nők terén. Tegyél egy próbát írj rám, segítségedre lehetek. Veszíteni nem veszíthetsz semmit. Ahogy gondolod.
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szilvásbuktát
2011. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, Timit már rég csináltam, most Adrit csinálok (Y)
2011. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!