Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus kolleganőt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus kolleganőt, hogy lehet leépíteni végleg? Ha megmondom hogy hanyagoljuk egymást, megsértődik és újra jelentkezik, mintha mi sem történt volna.

Figyelt kérdés
Azért gondolom, hogy van valami személysegzavara, mert hiába kedveskedik, mindig átmegy a beszélgetés személyeskedésbe, és hibáztatásba amit eddig passzoltam, nem reagáltam rá, mert egyértelműen csak üres provokációnak érzem, nincs alapja ezek ilyen mondvacsinált sértődéseknek aminek az lenne a vége, hogy kérjek bocsánatot. Ilyen dolgokon akad ki, hogy Tegnap miért beszélgettem más nővel (munkatársam), biztos ő fontosabb nekem. Vagy miért nem köszöntöttem fel neve napján, ez elég bunkóság volt tőlem. Vagy tegnap megismert egy férfit sokkal jobban néz ki nálam ésatöbbi. Nincs közöttünk semmi, és ezek után nem is lesz. Szóval nem dolgozunk közvetlenül egy terepen, viszont ő az aki állandóan megkeres, naponta többször ír, ő kezdeményezte az egészet is. Viszont láthatóan mindig valamit kifogásol velem kapcsolatban, ba$zogat valamivel, ami már nekem nagyon terhes. Mi a legjobb taktika?

febr. 3. 09:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondott, hogy most nézzem meg a Katika kapott virágot névnapjára, de őt elfelejtette a világ!! Ő a figyelmes férfiakat szereti. Nem vagyok a barátja, nem tudom mire kellene virágot vennem, és még csak nem is hitegettem semmivel, csak hogy ez tiszta legyen.
febr. 3. 10:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ignoráld minden formátumban. addig csinálja ezt, amíg reagálsz rá, még ha negatívan is. Végső esetben fordulj a főnökhöz, hogy segítsen.
febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki mikor ír fel se vedd a telefont. Dolgod van mással voltál ilyesmi hát ha lekopik ha úgy tudja van más a képben.
febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd őt levegőnek és ha nem hagyja abba akkor HR!
febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is csinálta ezt valaki, pedig nők vagyunk és tudtommal hetero. De mindig belemászott az aurámba, éjszaka zaklatott üzenetekkel. Fogtam magam és letiltottam, azóta visszavett.
febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút érdemes tartani a nulla kommunikációt,nem reagálni a megkereséseire.Teljesen kizárni,figyelmen kívül hagyni,levegőnek nézni.Végső esetben pedig segítséget kérni.
febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell menni a HR-re, és felnyomni.

Amúgy meg kizárólag szakmai témát érinteni, aztán ott hagyni.


Azért csinálja, mert hagyod. Nekem is volt ilyen kollégám, elég gyorsan eszkaláltam a helyzetet, azóta leszállt rólam.

febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!