Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány km távolság fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány km távolság fér bele Neked egy párkapcsolatba? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

febr. 3. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Semennyire

N32

febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bp-en belul eljen.
febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapest +- 20km


35F

febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 30 körül max. Nyilván ez így nem kicentizve, csak a nagyságrend.

30-as nő vagyok, és nem fogok költözni, a környékről legalábbis semmiképp. Így ennyi az, ami még viszonylag kényelmes a mindennapokban. Számomra az nem az, amikor péntek este/szombat reggel el kell indulni és vasárnap valamikor hazaesni, tehát muszáj együtt tölteni a hétvégét, mert különben nincs értelme...

febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Max 25-30km, illetve fél óra kocsival. Ez amire azt mondom, hogy ne időben, se pedig anyagilag nem megterhelő. Távkapcsolatban meg nem hiszek.
febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20-25 igen.


Az forgalmasabb napon is 30 perc.

febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb. 10. 33N
febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
minél kevesebb. Most 35km-re van a párom. Azért ez is 2 óra a napomból, úgy hogy gyűlölök utazni
febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27N vagyok, Budapesten élek. Számomra az lenne ideális, ha az illető tömegközlekedéssel max. 1 órára lakna BP-től, és ha meg tudjuk úgy oldani, hogy van legalább egy olyan hétköznap, amikor tudunk találkozni (arra az esetre, ha a hétvége valamelyikünknek nem jó, én pl. néha előfordul, hogy családdal, barátokkal vagyok vidéken). Az is fontos, hogy ha ő nem pesti, akkor olyan helyen lakjon, ahol én is szívesen élnék, arra az esetre, ha nekem kellene költözni. De nyilván a legideálisabb, ha városon belül van ő is.
febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Társkeresőn keresek, úgyhogy fontos szempont. A messzieket x-elem, mert nekem kéne utazni mindig. De 100-ig elmehet akár, nem bánom. 25N
febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!