Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehany pasi miert szereti, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany pasi miert szereti, ha neki kell felszedni ("megszeliditeni") a csajt, es nem a csaj maszik ra?

Figyelt kérdés
febr. 3. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert elveszíti az ismerkedés varázsát az, hogy a nő rögtön kapható bármire, megunja egykettőre.
febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Önbizalomhiany. Azt hiszik hogy aki rájuk mászik az vmi megkeseredetr senkinek nem kellő nem kapós nő es csak azért ők a kiszemelt.

Ellenben az a normalis nekik az önbizhiánybol adódóan hogy jó nőket el se tudnának érni meg se kapni az a jó ill értékes nő aki nekik hátat fordít.

De ha bejón a kapálózásuk es sikerül meghódítani elérni na akkor az kincs és "szolgálják".

Ellenben azokat akik kéznél vannak meg nem becsülik semmire.

febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
#2 te meg miről beszélsz xD Egyszerű logika nincs abban amit írsz
febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztaltam is ha nincs barátom meg senkim, ott vagyok parlagon, akkor nem is szamítok semmit, vmi szerencsétlennek néznek, de ha 3 an lihegnek körbe, vagy jópasik sztárolnak na akkor meg hirtelen én vagyok az istennő akit meg akarnak kapni.


Mikozben A és B esetben is ugyanaz a nő vagyok.


Versenyorientáltak sokan

febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy önértékelési zavar, ami nagyjából arról szól, hogy az illető az alapján értékel másokat, hogy a másik hogy értékeli őt. Tehát ha a másik lesz@rja őt, akkor értékes, hiszen értéktelennek látja őt, ha pedig odavan érte, akkor kevésbé értékes.

Nyilván egy egészséges ember pont hogy örül annak, ha egy számára szimpatikus embernek ő is szimpatikus

febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem személy és helyzetfüggő.


Mert vannak önbizalomhiányos férfiak valamiért akik nem hiszik el, hogy van igazán esélyük a nőknél hiába másznak rájuk a nők.


Aztán vannak olyan férfiak is, akik azt hiszik, hogy akik őket támadják le azok másokat szintén letámadtak, letámadnak a jövőben.


Végül olyan férfiak is, akiknek nem a szex a legfontosabb hanem a nő megismerése, szeretnének beszélgetni, programozni és bár lehet, hogy lefekszenek velük a nők komoly kapcsolat céljából partnerként már leszerepeltek.

febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Igen 5.

Csak be kéne linkelni valahonnan a nyomorék lepontozoknak akik eletukben most hallanak ilyenről először.

febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez valami ösztönös dolog, amit nem feltétlen lehet racionálisan megmagyarázni. Általában mindenkinek az kell,akit nem, vagy csak nehezen kaphat meg.
febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

2024-ben önértékelési problémásnak titulálják azt a férfit aki oda mer menni a nőkhöz. Az igen :D


Aki meg vár míg a nő mászik rá, az meg a magabiztos, igazi férfi :)


Sok alfa a bulikban a sarokban, tanulnom kéne tőlük.

febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Forditva 9

Önertékelési zavaros aki azt hiszi ha rámászik vki hogy az csakis vmi béna nyomi nő lehet merthát jó nők biztos nem őt választanák. Ebbol adodik az is hogy a saját parjukat lenézik es csak a kollega szomszedcsaj a sztár. Merthát azok nem járnak vele merthát ő senkinek nem kell csak a nyomi bnőjének.

febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!