Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb (itt most: 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb (itt most: 30 feletti) jóképű pasik egyben általában miért néznek ki egyben fiatalabbnak is a koruknál?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt megfogalmazni, de valahogy ezt látom, hogy nem csúszik lefelé úgy az arcuk a koponyán, mint a legtöbbnek. Nincsenek pl. egyáltalán mosolyráncaik, amik szerintem eléggé öregítenek és feszesebb a bőrük. Vagy akinek van mosolyránca, annak is a korához képest sokkal kisebb, mint a legtöbb vele egykorúnak. Lehet hülyeség, de mintha az arc csontjaik olyan jók lennének, hogy jobban megáll rajta a többi réteg (zsír, izom, bőr). Vagy mi az oka?
febr. 4. 21:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%

Nekem van mosolyráncom, de mindig is volt. Ettől függetlenül a bőröm sima és feszes. 30-as vagyok, de ezt nem mondanák meg rólam akkor, ha rendesen megcsinálom magam. Tehát még vagyok borotválkozva, be van lőve a hajam stb.

Simán kinézet huszonévesnek.

Tavaly, amikor a MÁV start kártya iránt érdeklődtem, azt kérdezte a pénztáros:

Ön 26 év alatti, vagy feletti? 😅

Jól esett!


Na, de a lényeg az, hogy ez egyrészt genetika.

Másrészt igyekszek egészségesen élni. Nem dohányzom. Nem drogozok. Nem iszom alkoholt stb.

Amúgy szerintem a belső tükrözi a külsőt. Én belsőleg bár nagy filozófus vagyok, de ugyanakkor gyerekes is: pl. mangát olvasok, animézek.

febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%
Az is lehet jóképű, akin látszik a kor. Azért senki nem.marad fiatal.a jó pasik sarmosak maradnak idősebben is
febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki idősebb és jól néz ki, akkor abból következik is, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál.

Másrészt viszont, amin mindez múlik: a szokásos genetika és környezeti tényezők. A genetikát biztos ki lehet vesézni, hogy pontosan miben manifesztálódik, de nagyon szerintem nem érdemes. Kb. olyan, mint hogy az atlétaalkatú ember mitől lesz jobb sportoló? - vastagabb a csontozata, erősebb a szíve, tüdeje, hatékonyabban épít izmot, stb. A szépségnél meg a genetika úgy hat, hogy az illető alapból magasabb, nem kopaszodik, nem őszül, lassabban csökken a kollagénszintje (ergo simább lesz a bőre - nem lesznek mosolyráncai), stb.

A környezeti hatások meg: valaki stresszes életet kénytelen élni, ahol a családi, megélhetési vagy magánéleti problémák kétszeres sebességgel öregítik az embert (- nézd meg Zelenszkijt: két év alatt öregedett egy évtizedet), van aki meg 20+ éves korában megkapja egy több milliós családi vállalkozás vezetésének lehetőségét - őszintén szólva nem nagyon látszik rajtuk, hogy nagyon megtörte volna őket az élet. (Nem irigységből mondom, csak tény, hogy a körülmények óriási nyomot hagynak az emberen már pár év alatt is.)

febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

"Ha valaki idősebb és jól néz ki, akkor abból következik is, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál."


Nem. Sokszor a férfiaknál a fiatalság pont nem néz ki jól, hanem az, amikor megférfiasodnak.

febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Talán mert kicsit jobban vigyáznak magukra.
febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%
14-egyetertek. Néha a kolyokkepu pasi akkor érik be, mikor a babaarcot levetkőzi magáról.amugy nőként szerintem én jobban néztem ki a harmincas éveimben, mint huszonevesen.
febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Autistán elemezgeted emberek arcát megszállottan, szinte nyáladzva.
febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Nem. Sokszor a férfiaknál a fiatalság pont nem néz ki jól, hanem az, amikor megférfiasodnak."


Sokszor valóban, de itt a kérdező pont arról az általában előforduló esetről beszélt, amikor a jól kinézők egyben fiatalabbnak is tűnnek.

Amúgy attól függ, hány évesről van szó. Nyilván, ha egy 30+-os férfi tininek néz ki, az nem előny, de ha egy 40/50+-os pár évet letagadhat, akkor annak már örülni szoktak, és a férfiasság attól még bőven megmarad. Nekem mondjuk lehet, hogy férfiasabbak a vonásaim, mint pár éve, de örülnék neki, ha nem lennének ősz hajszálaim - nem túl szexi. (Egyébként pont itt a gyik-en elég általános a nőknek az a véleménye, hogy 40 fölött már az összes pasi nyugger, húzza le a rolót.)


A nők tekintetében nekem mindig is a 30-40+ éves nők jöttek be - rajtuk éreztem, láttam a nőiességet.


41F

febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nálam egyedül az arcszőrzeten múlik,hogy hány évesnek néznek. Ha teljesen leborotválom,akkor néha 10+ évvel fiatalabbnak is néznek,ha meg már szakáll is van,akkor koromnak megfelelően nézek ki. Nem feltétlen az a nyerő egyébként, ha sokkal fiatalabbnak néznek, általában leginkább az 1-2 hetes borostával szoktam bejönni a nőknek.
febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod jóképűnek, mert fiatalabbnak tűnnek. Nekem is jobban bejönnek a fiatal férfiak, sosem voltam az, aki azokra bukik, akik mások szerint sármosak már meg jól áll nekik a kor meg ilyenek. Egy 40-es is maximum akkor jönne be, ha 30-nak látszik. Az meg, hogy nem csúszik le az arcuk meg ilyenek, azt jelzi, hogy odafigyelnek az egészségükre, eleget hidratálnak, rugalmasak maradtak a szövetek. Ettől megint csak vonzóbbak lehetnek, mert egy egészséges embernek jobb a kisugárzása is, mint egy lusta, minden szemetet evőnek akinek a pórusaiból is árad a Pepsi meg a zsír.
febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!