Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nincs szeretet, szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs szeretet, szerelem a párok miért nem hagyják egymást békében, miért kell nekiállni "mocskoskodni" egy idő után?

Figyelt kérdés

Sok embert látok manapság hogy semmi tisztelet nincsen már, a legmocskosabb szót egymásra mondják, teregetik a szennyest. Szerintem ez egyiknek sem jó, akkor miért vannak együtt? Egyik nap jöttem haza a párommal, egy fiatal csaj s egy srác veszekedtek. Mire a tag: "na nem baj mert most megyek s megdugok 5 csajt" :D

sirni kéne vagy nevetni?...

jó...van h kiakadok a páromra s néha hisztizek vagy kifut a számon valami, de nem igy...

szerintetek?


2009. jan. 4. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom,de ez szerintem is undorito dolog.én egyik volt barátomat se pocskondiázom,és ők sem engem,mert egyszer szerettük egymás,a szerelem elmult,de azzal együt tjönnie kell a gyülöletnek? nemhiszem:-) olyan gyerekes viselkedés az ilyen (amit fent emlitettél példának) .Vagy egyszerüen tovább kell állni,vagy értelmesen megbeszélni a dolgokat ha a másik fél is vevő rá
2009. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jah, igen.

A saját magánéletemet is hozhatnám fel ilyen pl-nak. Egy volt barátom akivel 2(!) hetet voltam együtt, szakitás után a leku.vázás-son át mindent elkövetett ellenem....nem értem miért, tisztességes voltam megmondtam nem működik és pont...

2009. jan. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!