Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok elégedetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elégedetlen magammal, annak ellenére is, hogy párom van?

Figyelt kérdés
Kifejezetten utálom magam, szerintem bennem semmi jó, és értékelhető nincs. A barátom nem tud róla, hogy én így érzem magam. De valahogy mások életét mindig jobbnak látom a magaménál. Ha valaki a párjával már megy egy szép nyaralásra, akkor irigylem, hogy én miért nem tudok menni, meg biztos jobb a kapcsolatuk is.
febr. 9. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs benned semmi jó és értékelhető, akkor a párodat miért bünteted magaddal?
febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki penzes. Hesegesd el ezeket a gondolatokat. Azert mennek azep helyekre mert van ra penzuk nem azert mert jobban szereti a nojet mint a te parod teged.
febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el szakemberhez. Sosem szabad más életehez mérni a tiéd. Ha nyaralni vágysz tegyél félre ha kell egy évig és elmész. És akkor mi van? A párod biztos lát benned valami értéket. Ezek a gondolataid nem jók. Kérj segítséget
febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően vannak önértékelési gondjaid, azt senki és semmi nem fogja tudni megoldani kívülről. Lehet pasid, pénzed, ha mindig másokkal hasonlítgatod össze magad, akkor örökké boldogtalan leszel, mert mindig, mindenkinél és minden helyzettel van jobb. Önismereti terápiára lenne szükséged.
febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok. Max annyiban segít egy párkapcsolat, hogy nem hiszed azt, hogy a világon mindenki szerint undorító vagy. De a többiek szerint igen és előbb utóbb ő is rájön, legalább is én így gondolom magamról. Nekem anyám addig mondta a hibáimat hogy elhittem hogy egy csődtömeg vagyok. Sosem fogom szeretni magam. Ezen nem sokat segít egy párkapcsolat, mert fejben van.
febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon valószínűleg nem vagy szerelmes a parodba, ha ennyire nem ad hozza az eletedhez semmit.
febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!