Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ad jeleket folyamatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ad jeleket folyamatosan, ha utána mégsem lép?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki ha találkozunk mindig valami félreérthetetlen jelet ad, megsimogatja a hátam, a kezem, valahol mindig megérint, mond valamit, pl gyönyörű vagyok, szép a hajam, stb szóval mindig megdicsér valamit rajtam, azt mondja fontos vagyok neki, ha valamit mondok, hogy mennem kell valahova mondja hogy elkísér, DE: ha azt mondom oké jöjjön, valamivel kibújik a dolog alól, nem mondta komolyan, stb, szóval ha valami történne meghátrál. Emögött csak egy dolog lehet, van valakije, ugye? Mert erről nem tudok, nem mondta, én nem kérdeztem még, nem került szóba.
febr. 10. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
De akkor mért csinálja ezt az egészet, ha van valakije? Szórakozás? Jól érzi magát, hogy flörtölhet valakivel?
febr. 10. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert szórakozik veled, vagy nője van
febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jól elvan mindenesetre....
febr. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!