Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutyátlanok kímeljenek. Akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyátlanok kímeljenek. Akár ez is lehetne a kerdes cime. De nem az. Teljesen masrol van szo. Párkapcsolatban is lehetunk magányosak?

Figyelt kérdés
Az esetek tobbsegeben azert megy szet egy kapcsolat,mert a n0 romantikazni akar a ferfi meg rogton a lenyegre terni. Az elborul a merleg,hogy a n0 csak akkor "adja oda magat" ha elotte romantikazas van,de a ferfi meg ettol a "falra tud maszni". Es a n0 nem tartja szem elott a ferfi igenyeit (vagy ami neki jo /szukseges) es emiatt mennek szet?
febr. 13. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Igen, társas magánynak hívják ezt a helyzetet.
febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Amennyi energiát fektettél a nem túl jól sikerült filmes felütésre, írhattál volna inkább helyesen.

Egyébként jó kis általánosítás lett belőle.

febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
"társas magánynak"....Awh,hat az nem tul jo. :/
febr. 13. 12:02
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha két ember nem tartja fontosnak a másik igényeit, szükségleteit, az már nem nevezhető kapcsolatnak. Ha nincs kommunikáció, a másik megismerésének igénye, akkor megette a fene az egészet. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy nekem mi az igényem és az ki legyen elégítve, hanem közösen oldjuk meg a problémákat és keresünk megoldást arra, hogy mindkét ember jól érezze magát a kapcsolatban. Azért mennek szét az emberek olyan könnyen, mert senki nem hajlandó alkalmazkodni, olyan emberre várnak, aki mindent megad nekik anélkül, hogy nekik bármit is adni kelljen cserébe. Ez így nem működik, eleve kudarcra van ítélve.
febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ha adott ket ember. Lacko es Zsuzsi. 10 eve vannak egyutt es 3 eve hazasok.

Az elejen midnen jol ment nekik, kozos programok, apro meglepetesek es aktiv szexualis elet.

Aztan ugy adta az elet,hogy kulfoldre koltoztek. Es itt hazasodtak ossze.

Voltak hullamvolgyek de mindig meg lett oldva. Tobbnyire a szexualitast hianyolta Lacko es hianyolja a mai napig. Mert parjanak az kevesbe fontos (annak ellenere,hogy regen sokkal aktivabb volt). Lehet,hogy a babybogyo miatt nem erez ra annyiszor kesztetest? Vagy ha lacko bedob egymas utan 3 csopogos romantikus (romantikus, mar csak a szot meghallom es savanyu erzes fog el,mintha citromba haraptam volna) filmet megnez a parjaval es isznak egy kis bort, na akkor van ra kb 75% eselye hogy lesz valami. Orakon at unja lacko de azt remeli,hogy az aldozatnak van ertelme es kesobb karpotolva lesz. Na de mi van ha nem lesz es emiatt feszult? A n0 meg ki van csattanva,de szelni nem akar. Szegeny Lacko kulloghat fel az emeletre egyedul a kis ferfi barlangjaba videojatekozni,hogy elterelje a gondolatait.

Mondhatjuk,hogy Lacko sakkban van tartva az egesz kapcsolat soran es nincs figyelembe veve,hogy neki mi a jo? Neki csak annyi kellene,hogy neha csak ugy bemelegites nelkul legyen valami musor. Semmi kerites vagy lassuzas,csak legyen meg es mehet utana mindenki a dolgara. De amikor elohuzakodik ezzel akkor Zsuzsi szemelyeben ures fulekre talal. Vagy megkapja,hogy mindig csak azt akarja es hogy szalljon mar le a temarol. Emiatt megint csak feszult es nem lehet onmaga.

Pozitivum a kapcsolatban kb minden mas. Ha valaki beteg a masik segit neki, ápolja.

Bevasarlas, haztakaritas is kozosen van megoldva. Penzugyeket is egyutt kezelik. Nincs az,hogy csak egy szemely videli a feladatokat. Szorakozni is egyutt jarnak, kirandulni, setallni,sportolni. Latszolag minden rendben van,de valahogy szegeny Laci erzi,hogy megsincs.

Hosszu lett sry. Na erre gondoltal mikor azt mondtad,hogy "társas magány"?

febr. 13. 12:37
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

Velem nem kell 3 - egy se - filmet megnézzen a férjem, ha szexelni támad kedve. Megsimogat, odabújik, ezt az ember leveszi nyilván, mit szeretne.

Vagy ugyanez fordítva.


Nem udvaroltatok magamnak egy dugásért, nem szívességet teszek.

febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hja ezt kb szegeny lackonak ki kell udvarolnia. Bubogni kell mint egy galamb. Jo,hogy nem minden n0 egyforma.
febr. 13. 12:58
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom. Nem jártam még ilyen cipőben mint Zsuzsi és Lackó. De szerintem Lackó keresni fog magának olyan nőt, akinek nem kell bubogni meg könyörögni. Könyörögne a tököm, hogy elhajtsanak, meg én mindig csak azt akarom. Igen, mert ez a normális, nem az, hogy hideg mint a jégcsap. Ez a felnőtt élet és a házasság része. És én nő vagyok. Férfiaknak ennél sokkal hangsúlyosabb a szexualitás. Aki ezt nem hajlandó figyelembe venni és legyint meg letorkoll érte, az megérdemli ami következik. Ilyen történetet láttam már.

Könyörögne a nehézség.

6-os voltam.

febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Lacko kicsit fel kilepni (mert bizakodik meg) a hazassagbol,mert azt olvasta,hogy az elso 5 ev nehez,aztan mar jobb lesz. kozel 40 eves. Elgondolkodott hogy jobb lenne szinglikent elni es neha keresni 1-1 alkalmi partnert. Es nincsenek kotottsegek es feleszleges citromfacsarasos korok. Csak fel egy teljes valási folyamattol,mert minden kozos neven van. "Szerencsere" (idezojelesen) nicns gyerek.
febr. 13. 13:18
 10/28 anonim ***** válasza:

Minden közös néven van. Akkor 50-50.

Veszteség nélkül nem nagyon van válás.

Azt hittem, baba miatt húzódozik az asszonyka.

Majd meglátja Lackó... csak én mindig azt mondom, nekem ez az egy életem van.

febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!