Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha úgy érzem, a macskám szeret engem életemben először igazán?

Figyelt kérdés

febr. 14. 22:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
3-es nem az az igazi szeretet, ha mindennel együtt elfogad? :-)
febr. 15. 07:26
 12/14 anonim ***** válasza:
En is igy erzem a kutyammal kapcsolatban.Azt a szeretet ,amit tole kapok senki mastol ilyen formaban nem kaptam es kapom meg.
febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem kérdező, csak nekem nyuszim van. Ő az egyetlen, aki 0-24 velem van, és igazán lát engem, és érzem rajta, hogy mindig várja a kis simijét, hogy ragaszkodik. És ez nem igaz, hogy mindegy, milyen vagy, ha egy állatot bántasz, akkor félni fog tőled.
febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is az elmúlt hónapokban jöttem rá erre.

Ez inkább szomorú. Szomorú és gyászos a környezetünkre nézve.

Az, hogy egy állat, amit kevesebbre értékel a többség, mint az embert, tisztább érzelmekkel, határtalan szeretettel, feltétlen elfogadással tud hozzám viszonyulni, az nem érzem, hogy az én saram lenne vagy a tied, hanem hogy az emberek összességében le vannak aljasodva. Engem pl magamért szeret a macskám. A társaságomért, nem a kajáért. Mindenki megérdemelné, hogy átélje ezt.

febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!