Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac az eletemben aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac az eletemben aki a hetkoznapjaimban, a gondolataimna beférkőzött teljesen. Mi tevo legyek? egyaltalan ,,mi ez"?

Figyelt kérdés

Idén töltjuk mindketten a 21. eletevunket. Viszont a kezdetektol is folyton keresztezzuk egymas eletet, ee parhuzamok jonnek letre.

Ez a srac mar kis iskolas koromban is nagyon kozel allt hozzam, igazabol

(igen, 6. osztalyos koromban tortent, de ez az allapot 1 evig tartott maximum.)

egyutt jartunk, elso szerelem, abszolut komoly mar mar rohejesen is hangzik a kiindulo pont. Halalos szerelmes leany voltam mar akkor is, de ez teljesen el is mulott. Atleptem a kozepiskolaba, ott talalt meg az igaz szerelem, hosszu parkapcsolat stbstb. Ennek vege lett 4 ev után, es jelenleg is parkapcsolatom van, fel eve.


(roviden tomoren a srac 2evvel fiatalabb nalam, hiaba is de nem veletlen jottem vele ossze hiszen erettebb mint az atlag, viszont sajnos most jovok ra, hogy nem ugyan ott tartunk az eletben, hiaba azzal a kulonbseggel csak, hogy en dolgozok es jogot tanulok egyetemen... hosszu beszelgetesek utan nyilvan arra jutottunk, hogy megprobaljuk akkor is, mert egyebkent tokeletesen megvagyunk... csak o kozben ezekrol a mindjart folytatott ,,erzelmekrol"(?)nem tud.)


Alt. iskolas ballagasom ota nem is talalkoztam soha azzal a sraccal, viszont rengetegszer megjelent az almomban, meg 4(!)evvel kesobb is.. És szerelem, parkapcsolat formajaban. Pedig eszemben sem volt mar a srac idokon at. Ha ez nem lett volna eleg, ugyan arra az egyetemre/szakra jelentkeztunk. Ugyan az a jovokep.

De ha ez nem lett volna eleg ismet, szeptemberben munkaba alltam, mint sem tudvan arrol, hogy o a munkatarsam lesz. Es itt kezdodtek bonyolodni a dolgok szamomra.

A srac tudja, hogy baratom van,

(plussz erdekesseg, hogy neki a volt baratnoje az en paromnak az osztalytarsa...lénygetelen is)

viszont eszlemetlenul zavarban vagyok amikor vele dolgozok. Nemtudom, hogy csak en erzem de amikor ketten vagyunk es beszelgetunk izzik korulottunk a levego, annyira annyira annyira furcsa erzest valt ki belolem. Nagyon vonz, de sejtelmem sincs miért.

Tekintetunk folyton talalkozik, melyen a szemembe nez, ha tarsasagban felnevetunk, o engem nez. Minden (meg a nem vicces hulyesegeimen) poenosabb megszolalasomon nevet. En termeszetesen felek felvenni a szemkontaktust amikor nevet, vagy amikor a szemembe nez csak ugy sokaig, hirtelen elkapom a fejemet.. Ahelyett, hogy az asztalra tenne le nekem a bizonylatot(terminal papir, lenyegtelen) mindig tartja, hogy fogjam meg, es hogy kezembe adhassa.

Sok-sok aprosag van meg, amiket megfigyeltem korulottunk. Nem ellenkezik ha valaki szoba hoz MINKET viccesen. Hittek mar ra, hogy az udvarlom, es csak zavaraban nevetett. Viszont ő sosem mondott semmi felre erthetot, csak a testbeszede az amire felfigyelek. De reggelig sorolhatnam meg. Es a legzavarobb, hogy 2 naponta vele almodok, egyre realisztikusabbakat, ami mar inkabb kelloen zavarba ejto.

A legviccesebb az egeszben, hogy mivel apukam mar talalkozott vele, mert munka utan jott ertem mikozben mi a sraccal soroztunk, es azt mondta edesapam negyszemkozt nekem, hogy inkabb ot kene ,,felszednem", nagyon szimpatikus neki stbstbstbstb, vele elengedne kulfoldre is stbstb... érdekes. :D

Viszont nem jar rajta az eszem folyton, nem vagyok a megszallottja sem.. De ha epp eszembe jut, akkor ezt a fura energiat erzem, es nemtudok tole szabadulni, annyira de annyira kivancsi vagyok rá..

En egy magabiztos lany vagyok, hatarozott es mindig tudom mit akarok. De most eloszor erzem azt, hogy nem vagyok biztos semmiben. Magamban, abban sem hogy a sracnak vajon tetszem e.

A lehetseges opciok kozott kihuzom mar azt, hogy en errol VELE beszeljek, mert nem hogy elkapom a fejem ha nez engem, meg beszelgessek vele errol ami nem is biztos...

Most en erre a remelem ertheto mondandomra szeretnek tanacsokat kerni. Meg is mi ez? Mi ez az erzes? Kolcsonos talan? Mit lehet ilyenkor tenni?

Koszonom elore is<3 legyen szep napot


febr. 6. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve intim megjegyzeseket is tesznek a munkatarsaink ra, erre egesz egyszeruen csak zavarban nevetve reagalunk
febr. 6. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

"keresztezzuk egymas eletet, ee parhuzamok jonnek letre."


Ez valami nem-euklideszi geometria lehet :D

febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajxddd igen bocsanat, parhuzamokra gondoltam.
febr. 6. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
En is volt hogy evekig rendszeresen almodtam egy ovis sulis csajjal.. semmi jelentosege ..
febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!