Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megfolyt ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megfolyt ebben a kapcsolatban! Hogyan magyarázzam el neki hogy én őt szeretem?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Nagyon szeretjük egymást, de akadnak problémák.

Nálunk olyanok mint például nem mehetünk egymás nélkül bulizni.Ő már elment egyszer.

Én is szeretnék menni bulizni.

Akár vele akár a barátnőimmel.Na de nála az a buli, hogy egy cola vagy energiaitallal meg áll a discoban és azt issza és beszélget.

Én viszont imádok táncolni nevetgélni, hülyülni,hisz azért járnak oda mások is nem állni mint ő.

Most az volt hogy következő hónapban elmegyek én és a legjobb barátnőm,neki is van barátja.

De azt mondta ha elmegyek vége, felejtsem el.

Mondtam neki azt is hogy 4esben de az sem jó mert ő nem megy idegenekkel.


2010. okt. 24. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy zsaroló gyerek. szakíts.
2010. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

húhúú az nagyon gáz hdid el nekem. 4 évig éltem ilyen kapcsolatban. Ha elmentem valahova tiz perc mulva ott volt, menjek vele haza. ha meglátta hogy táncolok már rib*nc voltam. ha netán még azt is meglátta hogy megittam egy boroskólát ( pedig nem szokásom lerészegedni) már oylan perpatvart csapott, alkoholista k*rva voltam meg minden...

Nem járhattam el az én barátaimmal, ha az övékkel mentünk akkor az volt a baja hogy túl jól kijöttem velük, ugyhogy a égén már velük se járhattam. ő nem jött velem az én barátaimmal, mert az unalmas. Ha elmentünk valahova is, leült, unott arccal nézett, és 5 perc után hallgathattam a rinyálását hogy menni akar ez nem jó...

Még most hogy az elején vagytok változtass ezen. Mond meg neki kerek perec, hogy neked menned kell bulizni, mert menni akarsz, és vagy jön veeld de hagy szórakozni, vagy mész egyedül, de te mész. Ha ezért szakít akkor ne bánd, hidd el, egy átok ilyenkapcsolatban élni.

2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki is engedd meg, hogy nélküled bulizzon, és blöffölj, hogy rendben, akkor vége.
2010. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, azzal a különbséggel, hogy én 2 évig voltam egy ilyen kapcsolatban. Az első év után kezdődött az hogy néha meg is vert ilyenkor. Menekülj, amíg nem késő!!!
2010. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

hú... és gyorsan feltörölted?

(a "megfolyt" kb. azt jelenti, hogy elkezdett vizesedni, nedvesedni, cseppfolyóssá válni...)

(esetleg mgfoJt.......)

2010. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vicces
2010. okt. 26. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

nem. nem vicces.

szánalmas.

2010. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!