Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy a szép nők kedvesebbek?

Figyelt kérdés

Alex Lasarev - PUA előadó és humorista - egyik előadásán amellett érvelt, hogy szerinte a szép nők kedvesebbek, és szerinte a csúnya nők azok, akik megnehezítik a pasik dolgát.

Alex arra alapozza az érvelését, hogy a szép nők könnyebben boldogulnak a világban, így nincs okuk arra, hogy haragudjanak arra. Míg a csúnya nők nincsenek rendben magukkal, így ha odamész hozzájuk, el sem hiszik, hogy tényleg akarsz valami komolyat.


Kivételek nyilván mindkét oldalon vannak, de általában igaza lehet Alexnek?

(szerintem igen). Ti mit gondoltok?


febr. 15. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem
febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem mind.
febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam az előadást is, én ezt annak idején még felirattal néztem:


[link]


A videóban Alex-et a "Sasha Daygame" művésznéven említik.

Ja, és még valami.

Ne lepődjetek még a stílusán, mint említettem, ő humorista is. 😅

De ezt a videóban is elmondják, ha jól emlékszem.

febr. 15. 22:28
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

A szép emberekkel mások kedvesebbek, előzékenyebbek, ezért a viselkedésük erre reflektál. Nem egy nagy tudomány ezt megállapítani. Pretty privilege amúgy a jelenség hivatalos neve.


Mi az irodában hárman vagyunk nők. Mivel én vagyok a legszebb, ha valamit kérek a férfi kollégáktól a többi részlegről, azonnal mindent elintéznek nekünk. A két kolléganőm nem szép, ezért le se tojják őket a férfi munkatársak, még az emailjeikre se válaszolnak. Így aztán persze hogy mogorvák, mert folyton azt tapasztalják, hogy nem foglalkozik velük senki.

febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül.

Nem a kinézettől függ a jellem.

febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#4


Ez is azt erősíti meg, amit én gondolok.

Egyébként szerintem vannak, akik fordítva gondolják: a szépeket beképzeltnek tartják, a csúnyákat kedvesnek. Pedig épp az, hogy utóbbiak több frusztrációval vannak tele.

Aztán van olyan jelenség is, hogy egy csúnya nőt megrohamoznak sokan, mert azt hiszik, könnyebb felszedni. Szerintem esélyes, hogy beképzelt lesz, aminek valószínűleg az az oka, hogy korábban mindenki levegőnek nézte, most direkt királylánynak képzeli magát.

Ezzel szemben egy szép nő, akit vilàg életében szépnek tartottak, természetesnek veszi a jelenséget.


Kivételek persze mindig vannak.

De egy szónak is száz a vége: egy szebb nővel egyszerűbb ismerkedni.

febr. 15. 22:48
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Egetverő baromság - ahogy a PUA "mozgalom" is. Hülye sztereotípiák, egyszerűsítő, uniformizált megközelítés, azok agyi szintjén gondolkozva akiknek el akarják adni a szolgáltatásaikat.
febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

6

Akkor már csak azt mondd meg, miért sírtok itt a nők igényei miatt, hiszen ezek szerint szép nőkkel bármikor tudtok ismerkedni, a csúnyák meg úgysem kellenek.


AMúgy meg ezek az általánosítások nagy hülyeségek.

febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

#6 tök felesleges volt kiírnod a kérdést, mert megválaszoltad magadnak, mások eltérő válaszát meg úgysem fogadod el (ez amúgy tipikus incel viselkedés).


Felfoghatnád, hogy ha valakivel ridegen, esetleg bunkón bánnak, egy idő után lehet, hogy ő is rideg, bunkó lesz másokkal. Nem kell sok ész, hogy ezt megértsd.


Magamról meg annyit, hogy lehet kellemes társaság vagyok, de ugyanúgy tudok egy tahó is lenni, ha úgy érzem, valaki nem érdemel kedvességet. Felszedni meg rohadt nehéz, mert magasan van a léc. Szóval ne ítélj első ránézésre kérdező, mert pofára fogsz esni.


(4-es voltam)

febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#7


Mint minden másnak, így a PUA-nak is vannak vadhajtásai. Egyébként ha megnéznéd az előadást, akkor látnád, hogy az előadó egy Magyarországon kevésbé ismert stílust képvisel:

Mondjuk el őszintén a nőknek azt, amit gondolunk. Tegyük jobbá a nők napját. Ez az úgynevezett direkt stílus, amikor vállalod magad.

febr. 15. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!