Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy a szép nők kedvesebbek?

Figyelt kérdés

Alex Lasarev - PUA előadó és humorista - egyik előadásán amellett érvelt, hogy szerinte a szép nők kedvesebbek, és szerinte a csúnya nők azok, akik megnehezítik a pasik dolgát.

Alex arra alapozza az érvelését, hogy a szép nők könnyebben boldogulnak a világban, így nincs okuk arra, hogy haragudjanak arra. Míg a csúnya nők nincsenek rendben magukkal, így ha odamész hozzájuk, el sem hiszik, hogy tényleg akarsz valami komolyat.


Kivételek nyilván mindkét oldalon vannak, de általában igaza lehet Alexnek?

(szerintem igen). Ti mit gondoltok?


febr. 15. 22:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem, általánosságban biztosan nem.
febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%

Részben egyetértek. Kiindulva a felszínesebb emberi kapcsolataimból(munkahely). A legkedvesebb és legsegítőkészebb kolléganőim kivétel nélkül mind nagyon szép fiatal nők. Könnyebben is találtam meg velük a közös hangot, mint előnytelenebb külsejű nőkkel. Persze ez csak az én személyes tapasztalatom, de lehet igazság abban, amit írsz.

N/34

febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

Aztán van olyan jelenség is, hogy egy csúnya nőt megrohamoznak sokan, mert azt hiszik, könnyebb felszedni.


Ilyen jelenség az életben nincs 😂😂

febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#19


Te is úgy ítélkezel a témában, hogy nem vagy benne jártas.

Mint említettem, Alex az úgynevezett direkt módszer híve, vagyis lényegében azt tanítja, hogy mondjuk el a nőnek, amit gondolunk, őszintén. Nem tudom, hogy ezzel mi a baj.

febr. 16. 19:38
 25/25 A kérdező kommentje:

"Ilyen jelenség az életben nincs"


Hogyne lenne már...


Anyám egy régi barátnője arcra finoman fogalmazva nem szép, ezen kívül vagy 130 kg volt, és 3 pasija volt.

Egyrészt ott volt a férje, aki elfogadta, hogy a felesége csalja. Aztán ott volt két szeretője (az egyik házas ember). Ez annyira megszokott volt náluk, hogy volt, mikor a férje segített bepakolni neki, mikor elment az egyik szeretőjehez.

(Mellesleg 3 gyerekük is volt, szal abba inkább ne menjünk bele, hogy azok milyen galád családban nőttek fel.)

De ennek a nőnek legalább volt egy emberi kinézete.

Facebook-on viszont döbbenten láttam olyan nőt, akinek el volt torzulva az arca. (Az egyik csoportban keresett munkát, mert az arca miatt elutasítják). Képek alapján a pasija nem volt szép ember, de nem volt torz, tehát emberi módon nézett ki.


Tudnék még mesélni story-t de itt most leállok.

A lényeg az, hogy a 21. században még a csúnya nőkkel is kefélnek. Ez szubjektív véleményem szerint annak az oka, hogy sok pasi nehezen ismerkedik, viszont nem mindenki akar prostizni, viszont borzasztóan ki vannak éhezve szexuálisan, szóval beérik azzal, ami akad.

Szomorú dolog ez, a PUA eredeti célja elvileg az lett volna, hogy felszámolja ezt a nyomorult helyzetet (a magánnyal együtt) és megtanuljanak a férfiak ismerkedni, hogy mindenki találjon magához illő párt.

febr. 16. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!