Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy a szép nők kedvesebbek?

Figyelt kérdés

Alex Lasarev - PUA előadó és humorista - egyik előadásán amellett érvelt, hogy szerinte a szép nők kedvesebbek, és szerinte a csúnya nők azok, akik megnehezítik a pasik dolgát.

Alex arra alapozza az érvelését, hogy a szép nők könnyebben boldogulnak a világban, így nincs okuk arra, hogy haragudjanak arra. Míg a csúnya nők nincsenek rendben magukkal, így ha odamész hozzájuk, el sem hiszik, hogy tényleg akarsz valami komolyat.


Kivételek nyilván mindkét oldalon vannak, de általában igaza lehet Alexnek?

(szerintem igen). Ti mit gondoltok?


febr. 15. 22:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9


Már megint ez az incelezés...

Mindenki incel, aki ír egy olyan kérdést/választ, ami valamelyik nőnek nem tetszik?

Le kellene már erről szokni, mert nagyon komolytalan.


Egyébént nem barátom, nem vagyok incel. Két barátnőm is volt innen az oldalról, az egyikük kifejezetten ebből a rovatból.

Azt meg a kérdés indítójában vállaltam, hogy én mit gondolok. Azért írtam ki a kérdést, mert érdekel, hogy mások mit gondolnak.


Egy igazi incel egyébként sem fog kiírni ilyen kérdést, mert nála nem releváns a téma. Nem hisz a PUA-ban, így annak sem, amit Alex beszél. Nem hisz magában sem, szóval nála eleve nem téma, hogy a szép vagy a csúnya nők a kedvesebbek-e, mivel egyáltalán nincsenek az életében nők.

febr. 15. 23:07
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Velem fordítva volt. Amíg dagadt voltam, mindenkivel kedves voltam, mert kompenzáltam a kinézetem miatt. A külsőm miatt nem voltak kedvesek velem, amiatt igen, mert én is kedves voltam. Lefogytam, és lehetek egy sznob picsa, a férfiak alapból jó embernek tartanak, és vigyorognak, mint a vadalma.
febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

mint a 4-esből adódón következhető, vannak tahó "legszebb nő"-k is. :D

Aszonnya én vagyok a legszebb...

(a 4-es konkrétan egy selejt, ha már itt tartunk..)

febr. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

12 nem jó út, ha már csak pl az igazgatónkat nézzük, kifejezetten rühelli a szép nőket.

Legfeljebb az álló tökű hülyegyerekeknél lehettek befutók, az emberek 95%-a leszarja, hogy néztek ki.

febr. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
14, nem ezt tapasztalom. Engem megdöbbent, mennyire másak az emberek, főleg a férfiak most velem.
febr. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Pedig a 4-esnek, 9-esnek és a 12-esnek, 15-ösnek igaza van.

Én vékony vagyok, de nagyon csúnya arcú. Teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek - leginkább a férfiak, de sok nő is -, mint az átlagos vagy szép arcúakhoz. Nem lehet meglepő, hogy az én hozzáállásom is ehhez igazodott...

febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem a szépségtől függ mennyire kedves egy nő. Egy kevésbé szép is tud kedves lenni.
febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Az igénytelen, csúnya nők között több a feminista.
febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%

pua :D


az mekkora egy baromság...


és a kérdésre is a válasz h marhaság.


ez kinézettől független.-

febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Biztos van ilyen is de általánosítani nem lehet. Egy ember viselkedését nem a kinézete, sokkal inkább a személyisége plusz az őt ért tapasztalatok fogják befolyásolni. Én például nem egy nem két olyan szép nővel találkoztam akik pont azért voltak kimértek vagy inkább még idegesek mert ők annyi kéretlen közeledést kapnak, hogy tele vele a hócipő. Őket a szépségük miatt ért élményeik pont nem kedvesebbé teszik hanem zárkózottabbá. Most akkor ebből vonjam le azt a következtetést, hogy a szép nők ridegebbek? Más szép nők meg persze imádják a figyelmet, a napi visszaigazolást arról mindenféle jöttmenttől is, hogy ők szépek. Ugyanezt levezethetném a csúnyább nőkről is csak nem akarok regényt írni. A következtetésed tehát téves.
febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!