Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyamatosan hianyzik a baratom?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt, mindketten kulon elunk nem tudunk osszekoltozni mert kicsi a szobaja, o nem dolgozik, en most keresek melot mert eddig suliztam. O az elso parom es nala lattam meg milyen amikor megolelnel, foglalkoznak veled, mert a csaladom mindig is elhanyagolt, apukam nevelt fel egyedul. Altalaban heti 3 napot vagyunk egyutt, viszont a tobbi nap rettenetesen hianyzik, nem tudok jol aludni nelkule, szomoru vagyok, stb. Probalom magam lefoglalni hobbikkal, stb. de igyis vele akarok lenni, a lelkemnek szuksege van ra.

Mi bajom van? Elmondjam ezt neki?

23/L 27/F


febr. 16. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindenkinek való a mingli kapcsolat vagy szexkapcsolat. Érthetők az érzéseid.
febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
27 éves embert el akarsz tartani, ilyen naplopónak szülni? Dugni hová jártok, hozzá? Akkor nem kicsi a szoba? Miért nem veszed észre, hogy csak szexre tart téged? Már rég össze kellett volna költözni. Sőt már eljegyezni téged. Nem gondolja veled komolyan. Jobban tennéd ha elhagynád örökre és inkább keresnél barátokat meg más pasit magadnak, aki szeret téged!
febr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"5 eve vagyunk egyutt, mindketten kulon elunk nem tudunk osszekoltozni mert kicsi a szobaja, o nem dolgozik..."


Hát ne haragudj meg rám, de te tényleg mint írták előttem szexkapcsolatban vagy évek óta. Arról ne is beszéljünk inkább, hogy még dolgozni se akar.

Értem én, hogy kiskorodban el voltál hanyagolva, de sajnos most is el vagy szintén.

Nem tudom van-e pénzed pszichológusra, de jó lenne neked és önfejlesztéstő könyvek. A szeretethiányod okán fogva hagyod magad kihasználni neki. Sajnos ő nem a társad hanem a szexpartnered.

febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!