Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szőrös legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szőrös legyen a férfi teste vagy csupasz? Fontos egyáltalán?

Figyelt kérdés

febr. 17. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szőrös férfiak
febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Mióta magamon zavar a szőr, és rendszeresen borotválom, azóta a férfiakon is ugyanúgy zavar. Enyhe undort vált ki belőlem.
febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Feriasan legyen szoros.

Amolyan kozeput

febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A szőrtelen, csillogó férfiláb, férfikar szerintem eléggé taszító tud lenni. A csupasz hónalj is fura. Az jut eszembe róla, hogy biztos meleg a csávó.


Igenis legyen szőrös, ahol kell. Nem árt, ha a mellkason is van azért valamennyi. Nem egy kisbabával akarok szexelni.


A háton lévő szőr viszont már nekem is sok.


Szóval, ahogy sokan írták előzőleg: egészséges, férfias arany középút.

febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A fanszőrzet legyen rendbe tartva: nem kell, hogy csupasz legyen (azt nem szeretem), elég ha a farok tövénél ki van borotválva vagy nagyon rövid, a többi rövidre vágva/trimmelve van, a lényeg, hogy ne kelljen szőrszálakat szedegetnem a számból orális szex után. Esetleg még a hónalj legyen borotválva vagy trimmelve, ha nagyon szőrös, de ha amúgy a higiénia rendben van akkor ezen nem múlik semmi, volt ilyen is, olyan is, férjem pl. szokta borotválni, főleg nyáron, de őszintén szólva nem szoktam nézegetni, néha látom, hogy most hosszabb vagy most épp csupasz. :) De a többi testrésznél nem zavar a szőrösség. Csupasz csigák nem tetszenek. :) 45N
febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, szavazatokat.
febr. 18. 09:12
 17/26 anonim ***** válasza:
15-nekik is higienikusabb, ha borotváljak a honaljukat, engem az nem zavar. A szortelen pénisz sem, gusztabb, mint mikor bozontos. De mondjuk csupasz kár és láb már homi lenne.
febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az nem természetes és kiábrándító állapot, ha elől nincs! Ráadásul kifejezetten rondák azok a pasik, akik tinikori túlgyúrással kiölték a mellkasszőrüket és aknésok lettek!
febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18-a mellkason, úgy érted?
febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen, illetve hason. De inkább mellkason.
febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!