Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szőrös legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szőrös legyen a férfi teste vagy csupasz? Fontos egyáltalán?

Figyelt kérdés

febr. 17. 13:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A teljesen csupascsiga mellkas nekem sem tetszik. Kis szőr egy normál pasi mellen van. A jelenlegi pasiknak kevés van, de azért nem szortelen. Szép ferfi:-)
febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szeretem a szőrt,de nyilván nem ez a szempont párválasztáskor,viszont jobban tetszik ha szőrtelen.
febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 kronos3000 ***** válasza:
Ha szereted, elfogadod, és úgy szereted ahogy van. Ha meg ez a fontos, akkor egy sekélyes és ostoba ember vagy, aki nem tud szeretni.
febr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

Az irtó erős szőrzet az zavaró lehet, de az átlagba elég sok minden belefér. Robin Williams színész is eléggé szőrös alkat volt, de fantasztikus ember.

Alapvetően számomra mindegy, de ez sok mindentől függ. Egy izmos ember jól néz ki csupaszon is, de a szőrtelen duci vagy éppen a nagyon sovány kevésbé férfias számomra. Én a férfiakat kedvelem, a fiúkákat nem.

Intim területen legyen rövidre nyírva vagy akár kopaszra, a nagy bozont nem tetszik.

(Nem kérek privát ajánlatokat!)

febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem a fül és orrszőr zavar ha nagyon látszik, de nem tehet róla úgyhogy gondolom meg lehet azt is szokni.
márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én imádom a szőrös férfiakat.
márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!