Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi fél éves 'barátság extrákkal' kapcsolatban egyáltalán semmi mély érzést nem érez a nő iránt?

Figyelt kérdés

Én egy ilyen kapcsolatban vagyok (én vagyok a nő). Én szép lassan kezdek beleszeretni, ő viszont a mai napig állítja, hogy nem érez mélyen irántam,de ha felmerül a gondolat, hogy véget vetek ennek az egésznek, teljesen maga alatt lesz, jönnek a 'nem akarlak elvesziteni', stb. szövegek. De ha ennyire nem akar elveszíteni, és közben semmit nem érez, akkor miért van velem? Úgy értem, akkor miért nem keres más szexpartnert, vagy szerelmet? Senki mással nem ismerkedik, mondhatni kivonta magát a külvilágból, non-stop velem akar lenni, rengeteg közös programot csinálunk, kézen fogva sétálgatunk, romantikus dolgokat élünk meg. És mindeközben olyan hihetetlen, hogy semmit ne érezne.. Szóval azt mondja, nem akar kapcsolatot, de a tettei, és ahogy egyáltalán együtt vagyunk (nem csak kettesben, hanem az ismerősi, családi kör is tud rólunk, ismerjük egymás családját, barátait), olyan, mintha valódi kapcsolatban lennénk.

Bevallom, nekem is jó így, de nem tudom, meddig.. Mert amikor azt mondják, milyen szép pár vagyunk, szörnyű azt mondani minden alkalommal, hogy 'nem vagyunk egy pár'.

Szerintetek miért van ez? Ha csak a szex miatt lenne, akkor miért jó az ha fél év után is ugyanazzal a 'szexpartnerrel' van a férfi? Miért nem él a vadászösztöneinek, és kezd el hódítani másokat? Annyira nem értem, de ha elkezdünk egymással erről beszélgetni, csak annyit mond, hogy legyek türelmes, várjak rá, és majd egyszer valamikor felvállalja a kapcsolati státuszt.

Vagy én látom rosszul? Hiszen egész életemben azt láttam, és arra neveltek, hogy a kapcsolat akkor kapcsolat, ha ki van mondva, hisz azzal 'mutatod', hogy igen, felvállaltad a másik felet, mint párodat, társadat.

Ui: Volt pár kapcsolata előttem, elvileg akkor mindig szerelmes volt, és vagy átverték, vagy a kötöttségtől megijedt, és az amúgy tökéletes kapcsolatból ő lépett ki..



2022. ápr. 21. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát mond meg neki hogy úgy döntöttél ha nem vállal fel akkor csá van!
2022. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nő létemre másfél év alatt se szerettem bele a férfi partnerembe, mi is randiztunk, úgyhogy simán van ilyen, sose akartam vele összejönni. Érzéseim voltak azért a sok szex miatt, de akkor se mélyek, nem is éreztem késztetést, hogy a barátnője legyek akkor se, amikor éreztem.
2022. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2022. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
31%
Létezik. Nàlam pl a nő kívül esett a komfortzónàn, tudatosan idegenítettem el.
2022. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De hát barátok vagytok, az egy mély érzés nem? :)
2022. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Érzi, hogy nem te vagy az igazi. Vár a nagy Ő-re, addig jó vagy te is. Majd ha feladja talán felvállal.
2022. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Igen végülis, és amúgy ez az előző kapcsolataimból mind hiányzott.. Mindent megbeszélünk, az élet nagy dolgait, apró dolgokat, rengeteget nevetünk, hülyéskedünk, segítünk egymásnak mindenben, támogatjuk egymást, stb.

Többiek, #2-es. És ti is hisztirohamot kaptatok volna, ha felmerült volna a kapcsolat vége? És a sok szexen kívül milyen volt a kapcsolatotok? Mi azért annyira sokat nem szexelünk, inkább minőségi időt élünk meg, gyertyafényes vacsikat csinálunk, tarsasozunk, moziba járunk, kirándulunk, stb.

2022. ápr. 21. 19:27
 8/17 A kérdező kommentje:
#6-os. Mármint ha feladja a nagy Ő - re várakozást, akkor megelégszik velem? Erre gondolsz?
2022. ápr. 21. 19:29
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Voltam ebben a helyzetben. Ő nem érez irántam semmit, nem akar komolyat, sőt kötődni sem akar. Csak szex és fogadjam el. Aha, most meg férj és feleség vagyunk. 😃 Szex kapcsolatnak indult, amiből barátság majd szerelem lett. Szex után hajnalig beszélgettünk szinte mindig. Ha csak szex lett volna, megdug és akkor este otthagy, de ez sose történt így. Simán lehet ebből bármi. A férjem állította, hogy nem érez semmit, mire én kiraktam a szűrét. Néhány hónap múlva hallom a barátnőmtől, hogy nagyon hiányzok neki és megbánta. Utána úgy álltam vele szóba, hogy csak párkapcsolat lehet ebből. Ennek már 3 éve és 1 hónapja házasodtunk össze. Úgyhogy annyira nem lennék abban biztos, hogy ő nem érez irántad komolyat.
2022. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-es de jó ezt olvasni. :) Gratulálok Nektek! Akkor ezek szerint csak kellett neki egy kis 'löket', ami ráébresztette a valóságra. És te meddig bírtad vele ezt a 'szexkapcsolat' dolgot?
2022. ápr. 21. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!