Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam az életem ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életem ezen a területen? 29/F

Figyelt kérdés
Középiskolában oda voltak értem a csajok, de én ilyen depressziós voltam, és nagyon bunkón viselkedtem a lányokkal, pedig az évek alatt többször is akartak velem ismerkedni. Aztán középiskola után munkahelyeken is próbáltak lányok felém közeledni, de én akkor is tuskó voltam a félénkségem miatt. Aztán 25 évesen felrigisztráltam a Badoora, és onnan ilyen öreg nőkkel sikerült szexuális kapcsolatokat kialakítanom. Sajnos amelyik nő visszautasítóan írt vissza, azt nagyon csúnyán elhordtam mindennek, és van egy olyan érzésem, hogy a városban már mindenki ismer,és én 29 évesen még mindig ott tartok, mint valami tizenéves. Nem megy nekem a komoly kapcsolat kialakítása, csak a kalandok, illetve nem tudok udvarolni, egyből szexre megyek a társkeresőkön

febr. 17. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor mi a probléma?
febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
#1 mert nem jó neki?
febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"egyből szexre megyek a társkeresőkön"


Ha ez nem lenne így jó neki, akkor nem a szexre menne egyből

febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem tud udvarolni
febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát sokan már családosok, én meg discoba járok ennyi idősen, meg csak alkalmi szexeket szerzek
febr. 17. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. A kérdező csak fényezni akarja magát, hogy mekkora szexgép lett belőle.
febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor tisztázzuk, kérdező. A te személyes problémád ebben az egészben tehát az, hogy nincs RENDSZERES, "BIZTOSÍTOTT" szex az életedben, hanem csak néhanapján csurran-cseppen?
febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, hanem hogy ennyi idősen le vagyok maradva
febr. 17. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert ha nem egy fjord partjan elsz a mult szazad elejen, talan meg vannak nok, akikkel nem volt szerencsed bunkonak lenni.
febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból nem vagy elkésve semmivel, hogy 28 évesen volt első komolyabb kapcsolatom és 3 évre rá jött párom. Fél évtől élünk együtt.

De v.sz.l. a viselkedéseden és a hozzáállásodon kell változtatni.

febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!