Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam a friss kapcsolatomat, helyre lehet ezt hozni? Ég a pofám.

Figyelt kérdés

Egy kapcsolat kezdetében voltunk egy nagyon kedves édes nővel. Sok figyelmet és törődést mutatott irányomban, ugyanannyit keresett engem, megjegyezte milyen programok érdekelnének engem és próbált olyanokat szervezni, meglepett saját készítésű süteménnyel, ételekkel. (Itt meg kell jegyeznem, hogy sose éreztem fojtogatónak, nem telepedett rám.)

Aztán egy idő után észrevettem, hogy visszább vett, kedvtelenné vált majd mondta, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta, hogy ő nem érzi azt, hogy nekem is fontos lenne ez a kapcsolat és csak úgy elvagyok. Nem érzi, hogy erőfeszítést tennék érte, az ő programjára nincs kedvem sosem, nem köszöntöttem fel születésnapján stb. Elmondtam neki, hogy pedig szeretek vele lenni és tervezek vele de szerintem kicsit sokat kér és szerintem álomvilágban él. Nincsenek hősszerelmes lovagok, csak a fantáziájában. Erre azt felelte, hogy régen ő is ezt hitte de volt egy férfi a múltjában akinek nem volt probléma az, hogy örömet okozzon neki, természetes volt az oda-vissza figyelem és szeretet. Kérdeztem, hogy akkor hol van ez a tökéletes férfi? Erre félrenézett, ő nem akar erről beszélni. De mondtam, hogy igenis most már mondja el, mert valami bibi csak volt! Kérdeztem, hogy talán otthagyta a pasit? Ekkor már könnyezett de nem szólt, így folytattam hogy biztos akkor a pasi hagyta ott másért, igaz? Itt sajnos már durván beszéltem vele, ezért fakadhatott ki sírva, hogy ha annyira tudni akarom, akkor tessék, a férfi hirtelen meghalt közúti balesetben, vétlenként, amikor két hónapja voltak már együtt. Ledöbbentem így nem szóltam semmit, ő el is ment. Később írtam neki, hogy sajnálom de meg se nézte.

Ez tegnap volt, azóta sem beszéltünk, és én nem tudom mit csináljak. Annyira kellemetlenül érzem magam, eszembe se jutott, hogy ez lehet. Látszott rajta, hogy fájdalmas neki (megtudtam közben, hogy a srác kb két éve halt meg). Tényleg egy édes lány, csak azt hittem túl romantikus, de más mégis meg tudta neki adni amit szeretne.

Szerintetek ezt helyre tudom hozni még vagy nagyon durva voltam?



2023. máj. 26. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Ííjjjjjjjj....ez gáz....
2023. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Ne akard. Egy suttyó vagy, és most remélhetőleg erre ő is rájött.
2023. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Durva is voltál ezzel az égből kapott kijelentéseddel (másért hagyták el), plusz a csesztél viszonozni a kedvességét ("szerintem kicsit sokat kér és szerintem álomvilágban él"). Én lezárnám veled ezek után mindenképpen.
2023. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nálad több komoly baj is van.


Egyrészt nem csak elvárni kéne, hanem adni/tenni is, de ez a magyar férfiak 90%-ának manapság nem megy.

Másrészt mi vagy te, valami rendőr, hogy faggasd? Ne másra tereld a saját vétkedet, annak a srácnak semmi köze ahhoz, hogy te nem nyújtottál eleget ebben a kapcsolatban.

2023. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Álomvilágban él, mert szeretné, ha az ő kedve szerinti programon is részt vennétek vagy felköszöntenéd a születésnapján?

Még kutyát se vegyél, nemhogy nőt ne akarj.

2023. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon toxikus ember vagy, ahelyett, hogy többet tennél a lányért, el akarod vele hitetni, hogy ennél jobb úgyse létezik. Pedig rohadtul de, te élsz álomvilágban🤣
2023. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom mekkora paraszt vagy.
2023. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Ja, anno nekem is volt ilyen típusú "kapcsolatom", ahol a hapsi közölte, hogy az a típusú kapcsolat, amiben naponta beszélünk, 2-3 naponta találkozunk és idővel össze is költözünk, ez a világban nincs, ez a "jocky tv kategória", mondta nekem.

Nem tudom, ő azóta is anyukájáékkal él-e, mert én azóta réges-rég férjhez mentem egy marha jó hapsihoz, aki velem akart élni, ajándékot vett a szülinapomra és örül a programjavaslataimnak.

2023. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Elrontottad. Esetleg tanulj belőle a jövőre nézve, nem kéne kínozni azt, aki ilyen kedves hozzád. Valszeg megriadtál, hogy közel kerül hozzád és inkább elmartad magadtól. Ez megérne egy terápiát. 50f
2023. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Remélem ez amúgy valami kamu... álomvilág, az b.meg, totál elborult egy nő, ha azt várja, köszöntsd fel a szülinapján - jegyzem meg, meg is lephetted volna valamivel 🤷‍♀️ -, legyenek kedves gesztusaid, figyelj az igényeire... Ja, agyrém 🤦‍♀️

Remélem letilt a fenébe és feléd se szagol többet!

2023. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!