Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam ezt?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal 2 hónapja. Még nem találkoztunk, mert távol élünk egymástól, de eléggé úgy éreztem, hogy kezd a kapcsolatunk elmélyülni. Minden nap beszélgettünk, írtuk egymásnak, hogy hiányzol stb. Viszont 3 napja arra lettem figyelmes, hogy az instagram storyjába kiposztolt egy videót, ahol egy hozzá fizikumra és hajrá nagyon hasonlító ferfi kikel az ágyból és kimegy a tengerhez, majd megy utána a barátnője. Annyit írt mellé, hogyha a szerelmeddel felkeltek Görögországban, ez a látvány fogad. Valamiért megfordult a fejemben, hogy rákérdezzek, hogy ez egy Te vagy a videón, mert valahogy ez a független vagy nem vagy téma még sosem került szóba és a Tinderen ismerkedtünk meg, szóval.... A válasz az volt, hogy igen természetesen. Rákérdeztem még egyszer, hogy a szerelmeddel. Megint, igen természetesen.Irtam neki, hogyha van valakid, akkor szeretném ezt a beszélgetést bezárni. Erre írta, hogy ez már nem vicces. Írtam neki, hogy nem értem miről beszélsz. Erre írta, hogy nem, nem az én barátnőm és mégis mi van velem. Mondtam neki, hogy honnan kellene tudnom, hisz csak egy hasonló férfit láttam hátulról. Azt mondta, hogy Te most sértegetsz engem. A munkában van és ilyen üzeneteket kell olvasson és ha ennyire féltékeny vagyok zárjuk le a beszélgetést. Írtam neki, hogy ne haragudj, ez nem a féltékenységről szól, egyszerűen csak független férfival szeretnék találkozni és nem olyannal, akinek van valakije és el akarom kerülni a kellemetlen szituációkat. És ha rossz kedve van, ne rajtam vezesse le. Illetve írtam, hogyha nem akar beszélni, akkor nem fogjuk folytatni, könyörgni nem fogok. Azóta 3 napja nem beszéltünk, eddig mindig írt reggel és mindig, de most semmi, azon kívül, hogy az összes posztomat megnézni. Rossz dolgot tettem?

2023. márc. 24. 11:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Ez van, ha csak üzikkel ismerkedtek.
2023. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy bunkó és láthatóan nem is elég intelligens ahhoz, hogy értse mi volt a problémád. Mégis miért az foglalkoztat, hogy te mi rosszat tettél ahelyett, hogy dobbantanál a picsába ettől az idiótától??
2023. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem tettél rosszat, ő viselkedett hülyén. Aki az elején elkezdi a sértődöttet játszani azt képzeld el később miket fog csinálni. Gondolom ő most megsértődött, várja hogy kiengeszteld, amit meg is fogsz tenni mert már megszoktad hogy hiv meg foglalkozik veled, es nem is olyan rossz végülis, és ezzel egy agyzsibbasztó kapcsolat veszi kezdetét tele drámával, feszültséggel miegymással, míg bele nem fáradtok.
2023. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem, egyáltalán nem.



Én nagy összeget tennék azon, hogy valóban ő szerepelt a videón, és még ki is kérte magának 😂


De tegyük fel, hogy igazat mond, miért sértődött vérig egy normális kérdésen?


Az ilyenért nem kár, kuka.

2023. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Azon=arra
2023. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Mert ugye abban, amit kérdeztem az is benne van szerintem, hogy nem bízom benne és hogy mégis mit gondolok róla, hogy velem beszélget, de közben más nővel posztol videót. Ez amúgy valóban sértés ilyen szempontból, hogy valaki ezt feltételezi, mármint ha én lennék a férfi. De nem tudom igazából.
2023. márc. 24. 11:39
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyaráztad, elnézést kértél, ő meg felfújta az egészet. Szükséged van egy ilyen típusú, sértődékeny fiukára?
2023. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
De aki ilyen sértődékeny, óvodás szinten ragadt, miért érdekel Téged?
2023. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
5%
Meg nem is ismeritek egymást de már számon kérted. Yess.
2023. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Most tesztel, hogy mennyire vagy hülye. És igen jól gondolja, hogy be tud majd csicskítani. Most is rajta kattogsz, mikor látszik hogy ez egy se**fej, ha lenne önbecsülésed letiltanád a francba, nem hogy várnád mikor jelentkezik.
2023. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!