Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfi mi a fittyfené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi mi a fittyfenéért kezd el flörtölni+közeledni egy házas nőhöz, ilyenkor kitör az ösztön?

Figyelt kérdés
Nem is nézném ki a pasiból, hogy megcsalja a kisbabás feleségét, minek kell elkezdeni ezeket a kellemetlen dolgokat? Nem hiszem el, hogy neki nem kínos, hogy a házas nő ettől fogva feszengeni kezd mellette.Miért nem lehet az erős szimpatiát megtartani magában? Miért kell még flörtölni is?

febr. 21. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell fogadni a közeledést, nem kell a nőnek flörtölni vele.
febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hisz nem flörtölt a nő.
febr. 21. 10:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a jelleme. Rúgd tökön, egyből abbahagyja.
febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kölcsönös a dolog, akkor az nem flörtölés, hanem zaklatás.
febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem flörtölt a nő, akkor nem értem ezt:

Miért kell még flörtölni is?


Egyedül nem lehet flörtölni.

febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Mert a nő élvezi a zaklatást magyarul igenis flörtölt, hizlalta az egóját.


Olyan nincs hogy rá se hederít a ffira az meg tovabb "flörtöl"


Én mibdig csirajaban fojtom el az ilyet.

febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De, a flörtölős beszólást, az udvarlást, a fokozott figyelmet v az lamelyik fél elkezdi. Nem a nő volt. Nem viszonoztam, de abban a helyzetben sem vagyok ott, hogy mogorva legyek. Nem mellesleg, mielőtt ezt elkezdte, mint embert és mint szakembert nagyra értékeltem.
febr. 21. 10:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy barom az illető. Ez nem ösztön, nem vagyunk állatok. Lehet szépíteni, de igazából felesleges. Ignorált a próbálkozásait és jelezd neki, hogy nálad ez nem nyerő viselkedés.
febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Pedig sajnos nyerő a kérdezőnèl,különben le se xarná.

Nőként hamar hozzászokunk, hogy kb.bárhol flörtölnek velünk.

Amikor velem pl.egy undi öreg portás csinálta ezt,megjegyeztem magamban hogy fúj és gyorsan elhúztam, de ilyen volt vagy 100szor életem során.

Ha valakit megjegyzel, esetleg feltűnően háborogsz rajta, kérdést írsz ki róla, az nagyon is imponál. Szóval fogadd el, hogy ez van, és lépj tovább.

febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet szólni - akár főnök-beosztott viszonyban is, sőt, hát még kollégák közt - hogy ezt kérlek, ne. Ez nem mogorvaság. De nem is kell tűrni a flörtölgetést, udvarlást. Utána a seggedre is rácsap majd, de azt is hagyod, mert nem lehetsz mogorva?

Húzd meg a határaidat!

febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!