Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfi mi a fittyfené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi mi a fittyfenéért kezd el flörtölni+közeledni egy házas nőhöz, ilyenkor kitör az ösztön?

Figyelt kérdés
Nem is nézném ki a pasiból, hogy megcsalja a kisbabás feleségét, minek kell elkezdeni ezeket a kellemetlen dolgokat? Nem hiszem el, hogy neki nem kínos, hogy a házas nő ettől fogva feszengeni kezd mellette.Miért nem lehet az erős szimpatiát megtartani magában? Miért kell még flörtölni is?

febr. 21. 10:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10 köszönöm. Erre volt most szükségem!
febr. 21. 11:05
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha tudtam segíteni.

Tapasztalatból írtam, amit írtam.

10-es voltam.

febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

"Ha valakit megjegyzel, esetleg feltűnően háborogsz rajta, kérdést írsz ki róla, az nagyon is imponál."


Hát qurvára nem. Inkább pont az ellenkezője.

febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan mondom lányok/nők

Ezek után szem ellenzővel kell közlekednie egy férfinak?

vagy,ha meglátok,véletlenül egy dekoratív nőt az utcán kezdjem el rögtön a cipőm orrát nézni?


Ebben az országban már dicsérni bókolni se szabad senkinek, hihetetlen

febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14. randira is hívott. Erre nemet mondtam, azóta is folyton előnyöket akar nekem adni, nyilvánosan még kultúráltan elfogult, de négyszemközt érzéseire is utalhat, például. Ne magadból indulj ki, hogy te azt mondod, jó ez az új blúz. Inkább a szamossággal van itt a legnagyobb gond, de most eldöntöttem, asztalra csapom és erővel leállítom, mert a néma gyereknek anyja se.,..
febr. 21. 12:28
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Azta... mondd neki, hogy családos vagy, nem jársz randevúkra, köszönöd.

Eszem megáll.

febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

Azt hinné az ember, férjezett nőkben van annyi kurázsi, hogy azt merik mondani : köszi, de nem! Nekem családom van!

Ha ez nem megy, akkor talán nem is akarod leépíteni.

febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Vagy nem meri, mert pl a főnöke kóstolgatja.
febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hacsak a főnök nem veszi el feleségül, akkor rosszabbul jár vele, hogy rámegy esetleg a házassága.
febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rám is nyomult már főnök, meg udvarolt is. A kettő között óriási a különbség. Az előbbit leépítettem teljesen kulturált hangnemben, az utóbbit jól fogadtam, betartva azért a három lépést. Semmi bajom sem lett...
febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!