Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők élete negyven felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők élete negyven felett már tökéletes?

Figyelt kérdés

Értem úgy hogy akinek addig nem volt jó az már elvált vagy szeretőt tart. Akinek szuper a férje annak alapból jó. Aki pl. nem anyu testű annak meg azért, mert vagy szuper férje van, vagy pedig kilométeres sorokban állnak a 25-60 éves főnyeremény pasik. Akinek meg csak szex kell, az meg korlátlan kínálatból válogathat. Egyáltalán létezik olyan, hogy egy aránylag jól karban tartott nőnek rossz az élete? A párkapcsolatira gondolok!


Ilyen korra már megvan az egzisztencia, kellően érett már minden téren.



febr. 24. 20:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
De valami borzasztó álomvilágban élsz. Ébredj fel, légyszíves.
febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jó. Özvegy vagyok, van egy csodás gyermekem, de egy testi fogyatékosságom is. Reálisan nézve mennyi az esélyem boldog párkapcsolatra? Szerintem tudod a választ, ahogy én is.
febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
84%
Édes Istenem!
febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Csak ott jönnek igazán a bajok. Ott hízik ahol nem kéne, onnan fogy ahová hízni kéne. Jönnek a ráncok, megereszkedik ez-az, narancsbőr és társai
febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

2. Jó, özvegység, testi fogyaték az más. A kérdésemben nem ilyen típusú nőkről írtam. Én azt látom, hogy a környezetemben élő nők, családban, munkahelyen mind-mind pörög, boldog. Mindegy hogy sz*r a házassága, vannak szeretői(kolléganő). Van ki egyedülálló, nem is egy nagy durranás, neki meg a pasija Magyarország egyik prémium termékének a kizárólagos forgalmazója. Heti több százezer Ft-ot költ rá. Én kérdeztem is hogy szereted? A válasz hogy nem, tudja azt is hogy dobja őt a pasi, viszont most jól lehúzza pénzről.

A nővérem elvált, azóta utazások, wellnessek, jobbnál jobb pasik keresik a kegyeit. Mondta is, hogy ha tudta volna, már jóval előtte elvált volna! A másik kolléganőmnek van két gyereke, viszont a férje munkamániás, nem foglalkozik vele. Erre 48 évesen ahogy kigondolta az irodában hogy lesz*rja hogy mi lesz, ő be pasizik. Ezt mondta délelőtt 10-kor, délutánra már válogatott a randik között. Lehet hogy naiv, de ezt tegyük félre most, nem ez a lényeg.


A szomszédomék egy házaspár voltak, egy 16 éves lánnyal. Sokszor hallottam hogy veszekednek. A pasi hetente csak 3-4X jött haza, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valaki ordít, nyög, nyüszít a lakásba. Erre a többi szomszéd is felfigyelt, mindenki kijött a folyosóra, majd rájöttünk hogy éppen rommá dugják. Azóta is ez megy heti minimum 3X. Szóval én azt látom ha egy nőnek gondjai vannak, az kb. 1-2 óra alatt orvosolva is lesz. A nővérem szavaival élve ma a nőknek áll a világ, mondja ez nőként. Csak kitalálja hogy menni szeretne valahova, egyből ugrik rá 2-3 pasi aki el is viszi, persze szexért, de hát így mindenki jól jár.


A feleségem a munkahelyéről szinte minden nap ajándékokkal, ajándék csomagokkal jön haza. Hetente tuti 3 pasi el akarja hívni "kávézni".

Kezdem azt érezni nála is, hogy felettem van, valahogy semmi sem hatja meg, tudja hogy ő mindenféle képpen csak jól járhat.

febr. 24. 20:51
 6/51 anonim ***** válasza:
89%
41 éves nő vagyok. Most jól érzem magam a bőrömben. Sokmindent lesz*rok. Nem mondanám tökéletesnek az életem, pedig van egy normál férjem, gyerekek és látom megakad rajtam néhány férfi szeme. Bírom, hogy sokmindenen nem aggódom már, amiken régen nagyon. Nem rossz, de nekem még szokott hiányozni az az élet, amit a gyerekek előtt éltem. Az milyen jó lenne, ha a mostani tapasztalataimmal élhetném azt az életformát. Csak az már nem jön vissza.
febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%

Te most irigykedsz? A nők mióta tehetnek róla, hogy a férfiak egy része primitív állatok és minden nekik a szex? Amúgy meg a múltban eddig mindig a nők szívtak. Ideje már, hogy egy kicsit jól érezhetjük magunkat mégha csak ideiglenesen is.

Ez így fair.

febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
7. Értem én, pont ezt látom szinte mindenhol! Csak ilyenkor az a kérdés, hogy a férfiak a primitív állatok, akkor a jelenlegi élvhajhász nők a női nem koronázatlan királyai, akiknek jár az Olympuszon egy 30 méteres istennő szobor? Egyébként igen, irigykedem, mert ahhoz képest hogy világ életemben tanultam, dolgoztam, sosem néztem félre, a családomnak élek, azt látom hogy ma ez nem érték. Ma a "carpe diem", a korlátlan szex bárkivel, a korlátlan ingyenes, alanyi jogon járó testi-lelki élvezet a mérvadó. Picit kétségbe is ejtő, hogy pl. a feleségem gondol egyet, aztán jöhet a Kánaán alapon átnyergel egy olyan pasira, aki évente 6X viszi egzotikus utazásokra, aki 5*-os szállodába dugja rommá. A félelmetes meg az, hogy a nők többsége meg is lépi, aki meg nem, annak meg ugyanott van a lehetősége csak igent kell mondaniuk. A legfélelmetesebb meg hogy ez ma már alanyi jogon jár nekik.
febr. 24. 21:02
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező, amiről te beszélsz, az nem általános, vagy te mozogsz érdekes helyeken, vagy az én környezetemben jól titkolja ezt a viselkedést mindenki. Ezek a kapcsolatok, ha jól értelek, mind pusztán bocs a kifejezésért, de a fesztelen kefélésről szólnak csak. De lehet, hogy félreértettelek, akkor bocsánat.
febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő ilyen kérdező, számomra is a társ, a gyerek, a család fontos, nekem ez az érték. Valahogy sokszor azt látom, aki a családnak él, mint te ahogy írod, az mindig ráfarag. Ha a nő normális, a férfi csalja és fordítva. És hányszor nem is derül fény erre, bele se merek gondolni ezek után, amit leírtál.
febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!