Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem haverjanak felesege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem haverjanak felesege lajkolgat a ferjemnek, raadasul nem szimpatikusak, szoljak a ferjemnek hogy nekem ez nem tetszik vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

Lehet en vagyok tul zakozott de en sosem lajkolnek a ferjem haverjainak, semmi kozom hozzajuk..

Van egy haverja a ferjemnek, es a felesege lajkolgat a ferjemnek de ez a no nekem ezelott sem volt szimpatikus sem a ferje.

Direkt megneztem a ferjem lajkol e a nonek, de csak a gyerekuket, semmi mast.

Nekem ok nem szimpatikusak, ugy erzem erdekbol baratkozik a ferfi a ferjemmel, nagyon nem egy szinten vagyunk emberileg, de a ferjemnek sok baratja van, baratkozos tipus nagyon..de ez hogy a no lajkolgat a ferjemnek nagyon zavaro, ok nem baratok semmi koze a ferjemhez.

Szerintetek szoljak emiatt a ferjemnek? Vagy eltulzom?


febr. 25. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Eltulzom
Szoljak neki
22 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amugy egyik baratjanak a felesege sem csinalja ezt csak az a no
febr. 25. 17:19
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ismerősöknek én is beszoktam lájkolni ha kitesznek valamit.


Ha már írkál is hozzá, vagy privátban, az már lehet valami.

febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oke, hogy lajkolunk ismerosoknek en is szoktam. De nem a ferjem baratainak akikhez kozom nincs
febr. 25. 17:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Még egy idegen no sem zavarna lajkoljon a ferjemnek o dolga, de a haverja felesege ne lajkoljon az en ferjemnek ez nekem rendesen nyomulasnak tunik..nem csak az ember eroszakos a ferjemen, de még a no is
febr. 25. 17:28
 5/17 A kérdező kommentje:
A ferjem még a kozos kepeiket sem lajkolja be semmi
febr. 25. 17:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, jól kezeli a férjed.

"nem csak az ember eroszakos a ferjemen, de még a no is"

Nekem az a fura, hogy akkor hogy lehetnek haverok? Vagy inkább csak ismerősök? Hogy lehetnek erőszakosak?

febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mégis csak ismerős. Ha egy idegen csaj kezdené el lájkolgatni az szerintem rosszabb. Itt az van a képben inkább, hogy te nagyon nem bírod őt.
febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem az van a kepben..

A sajat testverei felesegei nem lajkoljak a ferjemet a sajat ferjukkel foglalkoznak ez a no meg allandoan reagalgat az enyemre

febr. 25. 17:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Titeket tenyleg nem zavarna ez?
febr. 25. 17:37
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon túlpörgöd :D
febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!