Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő olvasónak javulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő olvasónak javulni szokott vagy döntőképesebb lesz a helyzete?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvassátok a rivatokban az infókat, jobban megismered magad? Javul vagy épp romlik a kapcsolat ezek hatására?

#Hosszú kapcsolatban
febr. 26. 05:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Igazábol is azt lehet megismerni hogy mennyi frusztrált ember van aki magábol indul ki.

A válaszok általában a valaszolókról szólnak.

Aki pl azt írja ugyse kellesz neki. Az valoszinuleg általában nem kell senkinek..

Aki azt írja tehetetlen eletképtelen vagy. Az általában béna nyomi sikertelen az életben.(sikeres emberek ugyanis nem ilyeneket írnak hanem ötletelnek)

Ha vki azt írja bképzelt nárci kirákisasszony vagy amikor elutasítok vkit, annak valiszinuleg meg senki mégcsak nem is udvarol, és nem is sorstárs.

Ha vki azt írja arra ha zaklatnak hogy én vagyok a sz.r hogy ilyeneket vonzok be, arra nyilván nem tapad nyomul senki.


Igazábol a valaszokból nem magamat hanem a válaszadókat van "szerencsém" megimerni

febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Igen, de sokuk a mélyen elnyomott érzelmeit, viselkedési másságát ide teszi ki, itt beszéli meg és várja a megoldást.
febr. 26. 07:46
 13/33 anonim ***** válasza:
Pont semmit nem változik a kapcsolatom.
febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

A szélsőséges vagy indulatos válaszokat figyelmen kívül hagyom amennyire csak tudom.

Azonban sokszor belefutottam már olyan összeszedett, jól felépített érvelésbe ami az enyémtől eltérő nézőpontot biztosított a kérdés átgondolására.

Több szem többet lát alapon, több ember több élethelyzet és tapasztalat alapon érdemes itt olvasgatni. Illetve remek gyakorlat, átgondolni, megfogalmazni és összegezni az érzéseinket.

febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A most olvasott írásod 14# a pont az i tetejére.
febr. 26. 09:50
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó, hogy kiadjam magamból az első gondolataimat, amiket másokkal nem osztanek meg, tehát egyfajta feszültség levezetésnek. A válaszol abszolút nem segítő szandekuak legtöbbször, a saját frusztracioikat írjak ki magukból az emberek.
febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 16# ezt látom. Nem ilyesztenek meg a valós életben előforuló dolgokban?
febr. 26. 10:39
 18/33 anonim ***** válasza:
17-mire gondolsz?
febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem szokott kihatással lenni a magánéletemre, amiket itt olvasok. Mindenféle ember van, sokféle egyéni helyzet, nem szoktam általánosítani egyénekkel kapcsolatban, hanem a helyzettől függően ítélek.
febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos az oldal, de csak annyi a tanulság, hogy nehéz kommunikálni, a másikat le se írom.
febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!