Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő olvasónak javulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő olvasónak javulni szokott vagy döntőképesebb lesz a helyzete?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvassátok a rivatokban az infókat, jobban megismered magad? Javul vagy épp romlik a kapcsolat ezek hatására?

#Hosszú kapcsolatban
febr. 26. 05:32
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Arra, hogy flusztráció miatt elő jön olyan dolog amiket nem tudsz helyre billenteni másban. Sok olyan dolog van kiírva ami nem normális. Követi is valaki vagy hiszi, hogy az úgy van, miközben nem. Tenni meg nem is tesz semmit, hogy máshogy javuljon a helyzet és csak begubózik. Ilyenre gondoltam.
febr. 26. 10:59
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem veszem komolyan az oldalt. Alapvetően szórakozni járok ide. Én segíteni próbálok, bár tény, hogy az onsorsronto meg az eleve támadó hangvételű írásokat én is befeusztralodom.
febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem írtam ki kérdést ebben a topikban. Viszont, ha egy helyzetben elbizonytalanodok párkapcsolati téren, elképzelem, hogy itt olvasom a kérdést és tudom, mit írnék válasznak. Ez pedig megadja a választ.

Sokat fejlődött a vitakultúrám, reakció képességem a támadásra, verbális agresszióra. Sokat fejlődött a fogalmazásom, itt bszogattak mindig a vesszők miatt, így elkezdtem használni őket.

Nekem sok mindenben hozott fejlődést. Régebben, mikor az oldal még nem volt ennyire faék egyszerű kérdésekkel tele, hanem valódi helyzetek, problémák lettek megfogalmazva, akkor sok érdekes gondolattal, nézőponttal találkoztam, amik egy részét megtartottam magamnak, gondolkodtam rajta, építkeztem belőle. Ma ez már nagyon ritka, amit sajnálok.

Szóval, ha az ember jól használja ezt az oldalt, akkor lehet tanulni belőle. Ha komolyan veszi, ami itt folyik, akkor valóban rombol. De igaz ez szinte bármilyen tartalomra.

febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy "segítettek" itt, hogy egy olyan szituációval ahol minden épeszű és erkölcsileg normális ember nekem adott igazat, itt a gyk-n megpróbáltak érte áldozathibáztatni és a sárba taposni érte, a másik felet pedig totálisan felmenteni, holott valóban ő viselkedett nagyon nem oké módon... Az ott egy elég nagy szemfelnyitás volt nekem hogy mi is folyik itt valójában.


Egyébként szoktak lenni hasznos és bölcs tanácsok is, csak meglehetősen ritkák. Van amivel kicsit változik a szemléletem, több és jobb leszek tőle. Van amikor én magam adok ilyen tanácsot, igazából ahol tehetem erre törekszem, ha már elméletileg erről szólna ez az oldal.


És hát van rengeteg buta, gyűlölködő, szexista, sikertelen és rosszindulatú ember is. Az ő válaszaikat meg kell tanulni kiszűrni és ignorálni. Kicsit olyan ez mint a facebook. Ha nem vagy teljesen kezdő, akkor a rengeteg kókler jótanács vagy álhír az olyan lesz hogy felismered és kiszűröd. Ellenben a kezdőket azért sajnálom, főleg akiket baj vagy kár ér mások idióta tanácsai miatt. Pl lenne egy normális kapcsolat, van egy apró félreértés amit a párjával kéne megbeszéljen, ehelyett a többségi válasz sokszor az lesz hogy szakítson szó nélkül. De persze ebbe pont a legproblémásabb emberek valahogy sose gondolnak bele hogy mi mit okoz és mivel jár, mi a szavak súlya, ahogy igazából semmi másba se...

febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Pont ehhez hasonló kérdések merültek fel bennem. Sokan titkokat is kiírnak amit ha az olvasó magára vesz, mert magáénak érzi, akkor bele tud szinte betegedni is. Borzalom van sok ember fejében.
febr. 26. 12:43
 26/33 anonim ***** válasza:

"Sokat fejlődött a fogalmazásom, itt bszogattak mindig a vesszők miatt, így elkezdtem használni őket."

Akkor érdemes kijavítani a kommentelőket? Jól összeszedett kommentekben is előfordulnak szarvashibák, gondolom a rossz berögződés miatt.

febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
26# nagyon kellett most ide ez a beszólás. 😉 Óriási szükség volt rá. 😁
febr. 26. 12:50
 28/33 anonim ***** válasza:

Nem beszólás volt, segítség. Lenne, ha vevő lenne rá a többség.

Amúgy aki tüskésen fogadja az ilyesmit, vajon miért, érted.

febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Értem a céltást. Viszont senkit nem érdekelnek itt az pötyögött betűk, hisz olvasható marad az íràs. Nem számít mert nem tankönyv vagy regény vagy olyan hírfolyam ahol ez számítana. Hm? ☺️
febr. 26. 13:07
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

26, alapvetően szerintem kár nyelvtannáciskodni. Ha teljesen értelmezhetetlen, amit a kérdező, vagy a kommentelő ír, akkor azért én is meg szoktam jegyezni, de, amúgy fölösleges kötözködésnek tartom. Még úgy is, hogy nekem éppen hasznomra vált. De, nálam is csak akkor vetette be egy akkor nagyon aktív kérdező, mikor elfogytak az érvek, csak, hogy belém köthessen. De idegesített és mivel tényleg, szinte napi szinten folytattunk több oldalas vitát, inkább kijavítottam ezt a hibát, hogy ebbe már ne tudjon belekötni.

Ha az ember nagyon akarna, bármibe bele tudna kötni, de, ha csak azért ír kommentet valaki, hogy a másikkal éreztesse, hogy butább, gyengébb, vagy legalábbis ő maga felsőbbrendűnek érzi magát és ezt feltétlen tudatnia kell, az nem valami pozitív dolog.

febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!