Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő olvasónak javulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő olvasónak javulni szokott vagy döntőképesebb lesz a helyzete?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvassátok a rivatokban az infókat, jobban megismered magad? Javul vagy épp romlik a kapcsolat ezek hatására?

#Hosszú kapcsolatban
febr. 26. 05:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%

gyk borzalmas toxikus hely csak szólok.


nekem már játszott közre abban hogy ment tönkre kapcsoltom.


itt csak a kettő végletet van aki itt keres tanácsot az meg is érdemli!

febr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Pedig úgy látom sokan itt keresik. Itt mernek bevallani olyat amit nem vállalnak a valóságban. Pont ezért kèrdem, javul a megkapott ötletek által? Vagy más egyszerűen?
febr. 26. 05:45
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

itt pocsék ötletek vannak.


kimerül abban hogy szakíts xd


1# voltam.

febr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez egy önismereti utazás inkább. Nem veszek minden választ halálosan komolyan. Nekem már maga a kérdés megfogalmazása is néha megadja a választ. Mikor kiiírok valamit, akkor nekem arról szól, hogy kíváncsi vagyok más nézőpontokra és volt már, hogy olyat kaptam amire nem is gondoltam, de igaz lehet. Ami meg hülyeség azt elengedem.
febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hm. Érdekes válasz 4#. Van benne ráció. Tehát akkor neked ez itt teljesen bevált. Ha jól értem.
febr. 26. 06:15
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Egyes, azért javasolnak itt legtöbb esetben szakítást, mert amilyen kapcsolatokat leirnak, azt már olvasni is gyötrelem. Én abszolút pártolom, hogy egy kapcsolatot, amennyiben JÓ és MŰKÖDŐKÉPES, meg kell menteni, de olyanokat, ahol az egyik fel el van nyomva, testileg vagy lelkileg bántalmazva van, miért is kene javítgatni?
febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi változás nem szokott lenni.
febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%

Leginkább csak szidnak válaszok helyett.

Ha el akarok utasitani egy pasit vagy higyan szakitsak


Vagy ha vki tetszik es össze akarok vele jönni


Vagy ha zaklat egy masik pasi


Vagy ha nem tudok vmi megcsinálni es itt kerek segitséget


Altalaban az a gyk hogy ha elutasitok vkit en vagyok a beképzelt nárci

Ha vjivel ossze akarok jonni ugy se kellesz neki

Ha vmit nem tudok megcsinálni én vagyok a tehetetlen életképtelen

febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Releváns segítséget még nem kaptam soha. Ha kérdezek az inkább arról szól csak hogy kiírhattam magamból. (8.voltam)
febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor segítséget tulajdonképp nem kapsz vagy csak minimálisat.
febr. 26. 07:28
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!