Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő olvasónak javulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő olvasónak javulni szokott vagy döntőképesebb lesz a helyzete?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvassátok a rivatokban az infókat, jobban megismered magad? Javul vagy épp romlik a kapcsolat ezek hatására?

#Hosszú kapcsolatban
febr. 26. 05:32
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Csillagos ötös a 30# kommentnek.
febr. 26. 13:17
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

Nekem jelenleg jó a helyzetem párkapcsolati téren. Tudni kell szelektálni a válaszok, információk között - és azért arra hála az égnek van affinitásom, hogy különbséget tudjak tenni az értelmes emberek által adott tippek, tanácsok között és a butaságok / éktelen, légbőlkapott kamukat szajkózó picsogások, ill. a trollságok között... sőt még az alapvetően értelmesebb válaszokból is ki tudom mazsolázni azt, ami sztem káros.


De pl. azok a számomra hasznos dolgok, amiket megtanultam, ill. amik megerősítettek az alapvető értékrendemben itt olvasott válaszok alapján, azok a következők:

- hogy hogy működnek a társkereső oldalak (én pl. tavaly mentem fel először, és örültem, hogy olvastam arról, hogy ki hány emberrel beszél egyszerre, hogy létezik a ghosting intézménye... anélkül biztos rosszabbul érintett volna 1-2 ember viselkedése)

- nem attól függ a kapcsolat milyensége, "tisztasága", hogy mennyi ideig váratom az első szexszel az adott férfit

- minden problémáról érdemes beszélgetni, és mindig érdemes a kommunikáción fejleszteni

- a házassági szerződés nem az ördögtől való, ha nem egyoldalúan hasznos vmelyik fél számára

- minden ember más és mások az elvárásai, más tetszik nekik

- a kompromisszumkészség fontossága


És amit pl. nettó hülyeségnek tartok tapasztalatok alapján is, és itt folyamatosan látom:

- irreális elvárásaim vannak nőként és felszínes vagyok, ha azon kívül van bármilyen elvárásom, hogy tetsszem az illetőnek (komolyan mondom olyanért is undorítóan felszínes p...znak nőket, hogy olyannal nem akar összejönni komoly kapcsolatra, aki tartósan munkanélküli vagy borzalmas a helyesírása vagy gyökeresen ellentétesen gondolkodnak társadalmi kérdésekről, meg hogy budapestiként nem vagyok hajlandó falura leköltözni senkiért)

- minimális túlsúlyos nőként meg örüljek, ha valaki rámfanyalodik

- 30+-os nőként csak szexre kellek férfiaknak és lefőtt már a kávé, elégedjek meg bárkivel (akkor is, ha igénytelen iszákos 50es és csak szex kell neki)... jelentem amúgy, hogy jelenleg komoly párkapcsolatban vagyok egy nálam 2 évvel idősebb, igényes, kedves, kulturált férfival, akivel minden téren egyezik az értékrendünk :)

- szíre-szóra, az első apróbb problémára elhagyni a másikat


illetve jobban ki tudom szűrni a hímsoviniszta ill. érzelmileg zsarolós, erőszakos férfiakat

febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Amiket itt írsz 32# példáknak, Én is olvastam. Elképedtem az olvasàsa közben. Nagyon sok furcsa gondolkodásu egyén van erre. :)
febr. 28. 22:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!