Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolat mindig bukta?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül összefutottam az egyik exbarátommal, tiniszerelem volt a miénk 10 éve. Átmentem hozzá beszélgetni, olyan bizalmat és őszinteséget még senkivel nem éreztem (anno még vele sem), mint azon a hétvégén. Mintha nem is lett volna ez a 10 év, persze azért felnőttek lettünk időközben, ez érezhető volt és beszéltük is.

Este én kezdeményeztem szexet, ő belement. Megbeszéltük, hogy egyikünk se akar most párkapcsolatot, de ez a bizalom és a gyengédség mindkettőnknek jól esett, erre van most szüksêgünk.

Mik a tapasztalatok? Előbb-utóbb többet akar valamelyik fél?


febr. 26. 23:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de párkapcsolat ritkán lesz belőle.
febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%

Teljesen más volt. Nekem is van ilyen aki tinikorbol bukkant fel.(tinin lazában voltunk csak nem vett engem komolyan, mert pasizok szerinte, én meg őt nem vettem komolyan mert nem vesz komolyan akkor miért ne pasiznék kerestem normális kapcsit is közben. De buliztunk ittunk minden jó volt amennyire egy ilyen jó lehet. Én anno megkérdeztem tőle járjunk is e(mert akkor váltok), ő azt mondta neki mindegy, én meg ilyen pasival minek járjak akinek mindegy? Maradt ami volt. Aztán az élet külföld tanulás meg a minden 10 évig nem is láttam.)


10 vagy 15 év múlva szakítpttam éppen vkivel es magam alatt voltam és felkerestem ismiket akik ismerik és meglett ő, meg a száma. Felhivtam jönne e bulizni mert szakitottam vele meg olyan jó volt mindig. Már az első telbeszélgetés is "pezsdítő" volt. Kérdeztem jön e mondta q0 ig melozik de utána jön is!(10-15 év mlva egyből amikor szükségem van rá!:) kerdeztem van e bnője vagy "ilyesmi"? Erre azt mondta sejtelmes mosollyal "nincs bnőm vagyy ilyesmi;)"

Es találkoztunk.

Nemsokat változott hízott vmennyit csak, milliot beszéltünk már első pillanattól ahogy megláttuk egymást, erőt adott h végleg lezárjam az exemmel(aki amúgy aznap várt engem, csakhát egy gyökér muszáj volt szakítani ha van még bennem női tartás akárhogyan is fáj), már aznap a szüleihez vitt, másnap reggeltől az összes haverjához is, le se lehetett minket vakarni egymásról többé.


És nem úgy éreztük hogy érezhető lett volna hogy felnőttünk, hanemteljesen olyan volt mintha visszacsöppentünk volna a tinikorba! Felemelt dobált csikizett, nevettünk, felültetett a motorháztetőre, feltekenykedett, beütött vmi nagy szerelem, és mondta is hogy most olyat érez amit nagyon régen nem érzett már, csak tinin utoljára. Őrülten szerelmes.

Aztán több év járás eljegyzés.


Amugy akit otthagytam exem(40é) az is pont ugyanezeket ill hasonlókat mondott nekem hogy ő már azt se tudta hogy szerelmes tud lenni(csak szexkapcsikban vegetált exet siratta és egyedul élt)mekkora csoda vagyok neki. Nagyon rég erzett már ilyet. És na most meg engem sirat evek óta és vergődik ugyanúgy. Önismétmi önmagát az életben.

febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

*Ja és fergetegeset buliztunk es fergeteges többmenetes volt a szex is, ami magátol jött, masnap kiállt a hidegbe félmeztelen kiabálni az utcára hogy szerelmes:D mindig ilyen őrült volt tinin is pont ezért hivtamőt fel mert épp őrültködni akartam mert a szakítás kicsinált es csak inni és nem gondolkozni csak "élni" tombolni ugrálni ordítani a zenére. (Komoly felnőtt nőként...a munkatarsaim is(komoly cég), néha azért lestek hogy ez mi hogy felnott komoly felnőtt férfi meg nő és kocsi zene meg felemel meg agyoncsókol:D teljesen időutazásba estünk:D)


(Én amugy soha nem kezdemenyeznék pasinál úgy ahogy te. Az 3 lépés távolságtartás hogy nem akar semmit. És te vállald a felelősséget hogy te másztál rá, te akartad, nem ő használt ki.)

febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szuper amit írsz, jó volt olvasni, a zárójeles rêszt nem értem honnan szedted, szó sincs kihasználásról).
febr. 27. 00:15
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Innen:

"Este én kezdeményeztem szexet, ő belement"


Ez = a pasi nem akar semmit. És nem akar kezdeményezni sem szexet, mivel nem akar utána semmit tőled, de azt se akarja hogy rálegyen akkor utólag olvasva, hogy akkor minek használt ki. De így hogy elérik hogy temássz rá, te kezdeményezel a felelősség is így a tied merthát te akartál vele lefeküdni.


Redflag ha egy pasi nem kezdeményez.

febr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Redflag ha nem kezdeményez de az is ha nem magától jön értelemszeruen a szex abból ami akkor es ott köztetek "parázslik". Hanem ilyen játszmák lengik körbe az egészet.
febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
De ez nem zárja ki hogy lehet belöle majd kesobb még bármi, de ezzel indít a pasi..ami nem a legjobb ómen.
febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy nem ő kezdeményezett. Beszéltünk róla, nem vagyok jó lelki állapotban, nem akarta ezt kihasználni.
febr. 27. 00:44
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "kapcsolat" mindig labilis, mert lehet az egyik félnek jó, de közben a másik azért ismerkedik, és sajnos ezt én is megtapasztaltam, hogy azon a napon, amint ebben a barátságba beleszól egy harmadik,téged úgy dobnak ki,hogy pislogni se tudsz. Onnantól hiába keresed, nem fog veled foglalkozni, meg röhelyes kifogásokkal jön,hogy miért nem válaszol.
febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Totál nem is a kérdésre válaszolsz.
febr. 27. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!