Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit már több mint 1 éve ismerek lett is egy barátság extrákkal kapcsolat. Tegnap először jött át hozzám, eddig mindig én mentem nála, aztán nem tudom de nem írt ma már elég gyakran dumáltunk meg minden.. Na folyt köv?!

Figyelt kérdés
Nem is szexeltünk már most, csak olyasmi ha értitek...:D Ő am 40kmre lakik tőlem, együtt aludtunk stb meg mondta hogy nem hogy néznék pl ott ahol ő lakik albérletet olcsóbb is (jó ebben igaza van) De amúgy most mivan hogy nem ír tegnap óta mióta elment? Vagy fog szerintetek majd?
2023. febr. 13. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar valamit, fog írni 🤔
2023. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csomószor szexeltünk már, és nagyon jó volt mindig mindkettőnknek.
2023. febr. 13. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ugy csinalsz, mintha a szex lenne a minden es azon kivul nem letezik mas. Ha jo a szex, tegyuj fel neki is, akkor az mar kapcsolat? Nem. Nem ismerjuk axz inditekait, vagyait stb, de azert az osztonszintek felett is szokott lenni az embereknek igenyei, hires maslow piramis abrazolja ezt. Nem tudom mit varsz, mit kene meg csinaljon, ha nem vagytok kapcsolatban, csak neha osszejartok dugni?
2023. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de amúgy nem tudunk gyakran talizni, aztán félek hogy megunt vagy nemtom, amúgy azt mondta ha ott laknék ahol ő többet tudnánk talizni mondjuk ez tény...ez sztetek jelent valamit? ez a kijelentese?
2023. febr. 13. 09:58
 5/8 NTBS ***** válasza:
37%
Ne aggódj. Lehet dolga van.
2023. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt jelenti, hogy nem kéne annyit utaznia a p_ncid miatt, csak ennyit, ne nézz bele többet, mert nincs mögötte más.
2023. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végül írt délután szval no para😂
2023. febr. 13. 20:43
 8/8 anonim válasza:

3/7 ezt fájt elolvasni annyi hiba volt benne……


NE KÖLTÖZ PASI MIATT MÁSHOVA SOHA

2023. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!