Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van alapja az elvárásomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van alapja az elvárásomnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 eve élünk együtt, én etapokban dolgozom 100km-re a lakóhelyüktől, azaz 4-5 napra megyek melózni amikor fent is alszom, azutan 4-5 nap pihenő.

A 4-5 nap alatt 12-16 órás munkaidő van minden egyes nap ami vagy mind éjszaka, vagy mind nappal.

Miután hazaerek egy ilyen etaprol ahol peldaul ejszakaztam végig,

általában épphogy üres a hűtő, és ezért mielott alszom boltba is el kell mennem es csinalni valamit, es miutan aludtam neki allok takarítani utána. Akkor is amikor a baratnom aznap epp semmit nem

csinált azon kivul hogy feküdt es

tv-t nézett.

Hozzátéve hogy o helyben dolgozik heti 40 oraban.

Tudom nem vagyunk házasok, de nagy kérés lenne hogy legalabb mikor hazajövök úgy hogy napokig nem tudok eleget pihenni és nincs időm, sem lehetőségem főzni mikor hazaérek legalabb valami kaja legyen otthon es takarítson a barátnőm maga után?



márc. 1. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt vársz el, amit akarsz, ő pedig azt csinál, amit ő akar. Ha nem tudtok egyezségre jutni a munkamegosztásban, akkor nem fog menni együtt.
márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát ő cseszik rád, hiába magyaráznál neki bármit őt nem érdekli. Te döntésed, hogy tűrsz vagy se...
márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Tudod hány egyedülálló ember van aki hasonlóan dolgozik mint te?

Nekik ki főz meg? Senki.

Ki takarít ki? Senki.

Ha nem lenne barátnőd akkor sem várna haza senki kajával.

Ha van párkapcsolatod az csak egy önként vállalt plusz dolog lenne a másik fél részéről hogy akar e rád főzni vagy sem. Nektek kellene megbeszélni hogy ki mit vállal be az együttélés során és mit nem.

márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Azt vársz el amit akarsz, kérdés ő megcsinálja-e. Aki 4-5 napokat nem velem foglalkozik annak nem is főznék semmit, sőt nem is lenne a párom.
márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha egyedül lenne, akkor a hűtő sem lenne kiürítve, és a ház sem lenne szétbombázva mikor hazaér
márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy jo parkapcsolatban az egyik latja,hogy a masiknak torodesre van szuksege pl ,legyen a hutoben etel a masiknak. Eszreveszik a masik igenyeit.

Fontos lenne oszinten megbeszelnetek ezeket.

márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora egy bunkó vagy.

Anyádnak nézed a barátnődet van két kezed két lábad

márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kié a lakás? Ha a tiéd, hajítsd ki ezt a lusta dögöt. Egyedül is jobb, mint egy ilyennel.
márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én online pókerből élek, immár másfél éve. Napi 3-4 órát játszom, szombat vasárnap viszont napi 10-12(hétvégén könnyebb nyerni). Ez így átlagban heti 40 óra, csakúgy mint egy szokványos munkahelyen. A barátnőm ugyanennyit dolgozik, mégis elvárja, hogy csak én végezzek házimunkát, merthát én itthon vagyok egész nap, és az nem is "munka" amivel pénzt keresek.

Néhányan fordítva ülnek azon a lovon.

márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésből nem derül ki, hogy jelezted már felé ezt az igényed? És ha igen, mit reagált?
márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!