Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van alapja az elvárásomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van alapja az elvárásomnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 eve élünk együtt, én etapokban dolgozom 100km-re a lakóhelyüktől, azaz 4-5 napra megyek melózni amikor fent is alszom, azutan 4-5 nap pihenő.

A 4-5 nap alatt 12-16 órás munkaidő van minden egyes nap ami vagy mind éjszaka, vagy mind nappal.

Miután hazaerek egy ilyen etaprol ahol peldaul ejszakaztam végig,

általában épphogy üres a hűtő, és ezért mielott alszom boltba is el kell mennem es csinalni valamit, es miutan aludtam neki allok takarítani utána. Akkor is amikor a baratnom aznap epp semmit nem

csinált azon kivul hogy feküdt es

tv-t nézett.

Hozzátéve hogy o helyben dolgozik heti 40 oraban.

Tudom nem vagyunk házasok, de nagy kérés lenne hogy legalabb mikor hazajövök úgy hogy napokig nem tudok eleget pihenni és nincs időm, sem lehetőségem főzni mikor hazaérek legalabb valami kaja legyen otthon es takarítson a barátnőm maga után?



márc. 1. 12:09
1 2
 11/15 gabor49 ***** válasza:
nincs csak azt várj el amit te is megcsinalsz
márc. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van alapja!
márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Hiába hordjátok le a kérdezőt,valahol igaza van.. ha szeretem a páromat,kérés és kérdés nelkül finom étellel és renddel várnám haza hogy ennyi nap után jól érezze magát a saját otthonunkban. Ráadásként én például utálom a rendetlenséget és énis "szoktam" enni,szóval ez szerintem magával adódó.
márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
71%
A "barátnőd" nem ismeri az ezeréves népi bölcsességet, hogy a férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út. Sok jövőt nem jósolok neki párkapcsolatok terén.
márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megkérve megbeszélni igen, de elvárni nem!
márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!