Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthette az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthette az ajándék csokit, vagy én értem félre?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen, és egy 6 évvel fiatalabb nő sokat segített a szakmában. Napi 2-3 alkalommal írok rá viberen szakmai kérdésekkel kapcsolatban, és mindig kedvesen segített. Gondoltam meghálálom egy csokival, és azóta mintha mégkedvesebb lenne. Sőt, néha már ő ír rám, hogy hogy megy-e a munka, segíthet-e valamiben stb. Ezt eddig még nem is rendkívüli, mondhatjuk, hogy simán csak jófej és segítőkész, de újabban mintha már flörtölgetne is. Azt vettem észre, hogy amikor személyesen találkozunk, akkor kihangsúlyozza a dekoltázsát, aztán mikor elmegy, látom, hogy visszagizazítja a "lányokat". Vagy szokás a nőknek csak úgy babrálni a melltartójukkal, mert félrecsúszik?

márc. 1. 12:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs kapcsolatam, de ezt ő nem hiszem, hogy tudja, mert nem került szóba, és facebookom sincs.
márc. 1. 12:30
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Húzzad megfele!
márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokás melltartóval babrálni, de lehet hogy esetedben más. Hívd el valahova és megtudod.
márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban elhívni, nekem ez a 6 év szinte már pedifiliának minősöl, 19 éves.
márc. 1. 12:46
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy kelletetti magát. Félreértette. Neked bejön? Mármint látom, hogy írod, hogy túl kis fiatal,de attól függetlenül vágysz rá? Mert ha nem, ne foglalkozz vele, majd észre veszi magát. Inkább ne ajándékozz neki többet, és kicsit éreztesd, hogy hol a határ, legyél kimértebb. Amúgy is a munkahelyi kapcsolatok nem a legrózsásabbak...
márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Felnőtt emberek esetében a hat év az semmi. Nekem 18 éves koromban volt 23 éves barátom és én voltam az érettebb kettőnk közül.
márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Nincs ezzel semmi baj.Szimpatikusak vagytok egymásnak főleg ha ennyiszer írogattok egymásnak.

Egy próbát megér hívd el kávéra valahova.

márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem jön be a kérdezőnek akkor minek hívja el...
márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le.
márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Dugd meg légy férfi
márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!