Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene vennem valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene vennem valamit a barátomnak valentin napra? Vagy azt csak a férfiak szoktak?

Figyelt kérdés
Tavaly nem vettem neki semmit, ő meg kb 40ezert költött rám, kicsit hülyén éreztem magam.

febr. 13. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
40 ezret? Mit vett, cipőt? Egy csoki szerintem bőven megteszi.
febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem "kellene". Mi neked a Valentin nap?

Ha kapsz valamit, kösöznd meg, és ennyi.

De előre meg is beszélhetitek.

febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel ez a szerelmesek napja ideális esetben nem csak az egyik szerelmes a másikba. Szóval ja kellene, de természetesen nem az ajándék értéke kell, hogy meghatározza azt, hogy mennyire szeretjük a másikat.
febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyébe idén semmit nem adnák neked, mennyire gáz már, hogy te még csak egy csokit sem tudtál neki adni, ő meg 40 eFt-ot költött rád.
febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Választ vártam a kérdésemre, nem pedig szemrehányást.
febr. 13. 14:13
 6/16 A kérdező kommentje:
am szoktam venni neki ezt-azt, csak pont nem valentinnapkor
febr. 13. 14:14
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem mindenképp vegyél neki valamit.

Vagy akár egy alkohol , vagy desszert amit szeret.

Én kaptam egy desszertet múlt héten és én is vettem.

Megbeszéltük hogy Valentin nap letudva.

febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ti állítjátok fel a szabályokat,ti tudjátok mi fér bele. Ha szereti a csokit és tudod is melyiket vegyél neki, vagy lepd meg egy mozival, vagy hívd el vacsorázni, vagy találj ki valami programot vagy valentin napra vagy későbbre, esetleg vehetnél neki ilyen kis szexi ruhát is ha azt szereti és azzal leped meg, hogy felveszed. De ezeket ti tudjátok.
febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a valentin nap a szerelmesek napja, aki szerelmes az vesz a másiknak általában valamit. Nem csak a fiú a lánynak nap. Nemkötelező, csak ez a nap erre van. Vagy valami ilyesmi...
febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

7-es -

"Valentin nap letudva"

Remek!

Bocs, mellesleg, minek nektek a Valentin nap??

febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!