Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthette az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthette az ajándék csokit, vagy én értem félre?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen, és egy 6 évvel fiatalabb nő sokat segített a szakmában. Napi 2-3 alkalommal írok rá viberen szakmai kérdésekkel kapcsolatban, és mindig kedvesen segített. Gondoltam meghálálom egy csokival, és azóta mintha mégkedvesebb lenne. Sőt, néha már ő ír rám, hogy hogy megy-e a munka, segíthet-e valamiben stb. Ezt eddig még nem is rendkívüli, mondhatjuk, hogy simán csak jófej és segítőkész, de újabban mintha már flörtölgetne is. Azt vettem észre, hogy amikor személyesen találkozunk, akkor kihangsúlyozza a dekoltázsát, aztán mikor elmegy, látom, hogy visszagizazítja a "lányokat". Vagy szokás a nőknek csak úgy babrálni a melltartójukkal, mert félrecsúszik?

márc. 1. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
10es ahhoz hogy férfi legyél nem elég berakni a kukit, ki is kell elégíteni a nőt, de még nagyon sok mindenen áll, hogy valaki igazi férfi legyen.
márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Pedig korban pontosan illik hozzád.
márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Lányokat, öcsém...
márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél előfordul sajnos, hogy hajlamosak félreérteni a kedvességet vagy a figyelmességet. Én pl nőnapra mindig viszek a kolléganőknek is valami apróságot, mert így szoktam meg. Aztán volt már ebből félreértés. Amikor meg mondom, hogy "bocs feleségem van" és nem kell félreérteni egy apró figyelmességet, akkor meg ki vannak akadva. :D


De a feleségemnek is vesznek a főnökei meg a kollégái nőnapra virágot meg apróságot, ő pl nem szokta félreérteni (meg én sem).


Ha nem az eseted, akkor érzékeltesd vele, hogy ez nem fog összejönni, aztán majd szépen lekopik!

márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ezt lehet én is félreérteném.😅 Mármint tök jogos, egy kollega segíthet csak úgy és nyilván vannak akik jobban kijönnek x-el, mint y-al így érthető ha őt kéred meg.


De ha szinte mindig csak őt az kezd "gyanús" lenni. Ha viberen írsz, az gondolom privát, szóval simán hiheti, hogy privá platformra akarod terelni a beszélgetést. Ráadásul gyakran. Erre jön még a csoki, mint kedveskedés.


Egyébként vannak azok az esetek akikor egyértelmű, hogy tetszel/nem tetszel a pasinak és csak barátkozik, jófej.


De vannak akiknél ezt nem olyan könnyű levenni, mert nem mutatja annyira ki, más típus stb. Ilyenkor az ember figyeli akaratlanul is a másik viselkedését és ez alapján én is azt hinném, hogy lehet bejövök.


Ha csak munkakapcsolatként/barátként tekintesz rá akkor viselkedj úgy vagy egyszerűen tégy olyan megjegyzést amiből egyértelmű lesz, hogy ez mi

márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten félreértettétek egymást.
márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!