Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segít a gyászban, ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít a gyászban, ha vki rárön, hogy végig csalták miközben azt hitte boldog kapcsolatban élnek a párjával?

Figyelt kérdés
márc. 1. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán igen talán nem
márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt olvastam régebben, egy nő dilemmázott, hogy feltörje e az élettarsa telefonjan a kódot, mert mióta az meghalt, furcsa hívasok jöttek a mobiljara, de ezt a kérdést Harrison Ford régebbi filmje 1999-es Zuhanás inspirálta.

Biztos az eletben is történik ilyen.

márc. 1. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Velem az történt, hogy chattel lebukott az exférjem. Azt ígérte abbahagyja. Pár hónappal később elkezdődött a viszony, persze azzal a nővel. Elköltözésem után derült ki, hogy az írogatás, flörtölgetés hónapokig ment a hátam mögött.

Rohadtul fájt megtudni, egy hétig alig bírtam megmozdulni, szinte fizikai fájdalmat éreztem. De hosszútávon úgy érzem jobb, hiszen tudom a teljes igazságot, nincsneek bennem kérdőjelek és segített azt is eldönteni végleg, hogy véletlenül se adjak még egy esélyt.

márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok kiegészítés: a nő csomó írásukat elküdte az egyik kolleganőjênek, igazából tőle tudtam meg utólag a hónapokig chatelgetést. Amiket ott olvastam, még eszembe szoktak jutni: sz*r vagyok az ágyban, sz*r a testem, sz*r anyuka vagyok, lusta disznó vagyok, verni kéne engem. Ezeket az akkori férjem írta a nőnek, ilyenekről beszélgettek.

Közben meg rohant haza munkából, minden nap szeretkeztünk, kirándultunk rengeteget, babáztunk. Érdekes.

márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-4 Ez azért elég aljas. Jobb, hogy nem vagy vele.
márc. 1. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen, ha ezek nem derülnek ki, akkor lehet még kapott volna egy esélyt, de így nincs miről beszélni. Illetve a későbbi könyörgést is jobban tudom majd venni, hiszen úgyis az lesz a vége, sokszor elszólja magát, hogy nem jó az új nőjével.
márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én ezért tartom magam ahhoz, hogy nincsen második esély senkinek. Mindig visszaélnek vele. Nagyon sok felesleges feszkótól megmenekültem már a következetességem miatt. A "deszeretem" sem tud benne megakadályozni. Úgysem azt az embert szeretem, akiről kiderült a valóság, hanem azt, akit eljátszott nekem egy ideig.

márc. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában azok folyamodnak megcsaláshoz, akik nem érzik a másik mellett férfinak vagy nőnek magukat, vagyis akik érzelmileg nem nőttek fel. Az a kapcsolat igazából már a megcsalás előtt elromlott, csak mindkét fél várta a csodát, mert bátortalan volt megbeszélni. Ebben mindkét fél hibás, mert a másik is érezte, hogy valami nem ok, mégis leplezni próbálta. Nekem augusztusban telt be a pohár a gyávaságommal és megbeszéltem, és különmentünk. Nem történt megcsalás, de kilenc évet szúrtam el a daját és az Ő életéből. Most jóbarátság van, mert nem voltunk egymással szemetek, hanem felnőtt módjára megbeszéltük. A gyásznak fokozatai vannak. Végig kell járni őket, hogy lezárd. Keress egy jó psichológust aki ezzel foglalkozik, vagy megkereshetsz engem is. Tudok benne segíteni.
márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!