Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy irodaházban dolgozom az illetővel, csak teljesen más területen, így napi 2x biztosan összefutunk.


Ha meglát, akkor teljesen kikapcsol agyilag (az sem érdekli ha beszélnek hozzá mások) és addig néz meg mosolyog, amíg el nem megyek előtte. Hosszú másodpercekig, brutál módon képes a szemembe nézni, meg utánam fordul (köszönni is szokott). Aztán másnap mintha nem is léteznék, csak elrohan mellettem.


Következő nap megállít, hogy az időjárásról beszéljen, majd megint sz.rba sem vesz.

Aztán tegnap megtartottam neki az ajtót (mögöttem jött) és közölte, hogy annyira cuki vagyok, hogy meg tudna zabálni.


Én mindig visszamosolygok, köszönök, közvetlen vagyok, tartom a hosszú szemkontaktust, beszélgetni is leállok vele szívesen, de mivel utána úgy tesz mintha nem is léteznék, nem tudom hova tenni a dolgot, teljesen összezavar.


De ha meg nem akar semmi komolyat (és nem kannibál ha már meg akar zabálni), akkor miért néz mindig ennyire megszállottan?


Nem voltam még soha ilyen helyzetben, ha valakinek tetszettem odajött és a tudtomra adta, de ezen a pasin nem tudok kiigazodni.


márc. 1. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik. Én nem kezdenék vele. Elég szánalmas a viselkedése.
márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkozom sokszor, hogy valami munkahelyi unaloműzés, de akkor meg nem értem ezt a nagyon durva bámulást. Néha kicsit ijesztő, olyan mint egy fanatikus...
márc. 1. 16:42
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Tudod miért? Hogy agyalj rajta, hogy te kínálkozz fel neki anélkül, hogy a kisujját kelljen mozdítania annyira tudja mennyire véged van érte. Természetesen randira nem fog hívni majd csak a raktárba intézz el, vagy nála/nálad HA szingli.

Ha netalántán el is hív randizni CSAKIS szexre utazik.


Aki neked azt mondja, hogy olyan cuki vagy, hogy megzabál az téged komolyan nem vesz.

márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez durva. Azt akarja, hogy epekedj utána.
márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok: és a vêgén azt mondhassa, hogy de hiszen te másztál rá.
márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nem durva, sok férfi alkalmazza. Eljatssza, hogy maj' fel ég a tűztől irántad aztán meg maj' meg fagy tőled.

Hogy nonstop rajta filózz, egyszer csak bekattanjon és te ugorj rá. Ő meg amikor megkap mossa a kezeit, hogy ő nem ígért semmit, vagy meggondolta magát. Holott az elejétől fogva kizárólag a lábad köze érdekli.

márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 nak igaza van.

Velem is játszottak ilyen hideg meleget. Baszni akartak csak. Igaz nem jött össze nekik mert okosabb vagyok ennél.

márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem is akarta egy pár, de nem sikerült nekik. Én tőlük rafkósabb, vagy lehet okosabb vagyok.

Amúgy volt olyan, akit kikészítettem, csakis csókok történtek és nyavúkolt vagy 2 hónapig, hogy miért vagyok olyan szadista merthogy már vége van, állandóan muszáj kivernie meg ilyenek. Persze tudom, hogy minimum egy valakivel kefélt, de azért fájt az egójának, hogy engem nem tudott gerincre vágni. :)))

Megérdemelte! És azért, mert azt adta elő, hogy szerelmes belém.

Persze kérdező te ne csinálj ilyeneket ha nem vagy eléggé erős ellenállni.

márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

“ De ha meg nem akar semmi komolyat…”

Nem akar semmi komolyat. Ha akarna, akkor elhívna randizni, vagy bármi, nem csak bámulna. A legkomolyabb, amit akarna tőled az egy erősebb menet, amivel nincs is baj, de mivel csak néz téged meg max beszél 3 mondatot, így valszeg még azt sem.

márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert megteheti. Te miért reagálsz rá, beszélgetsz vele? Mert megteheted.
márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!