Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy irodaházban dolgozom az illetővel, csak teljesen más területen, így napi 2x biztosan összefutunk.


Ha meglát, akkor teljesen kikapcsol agyilag (az sem érdekli ha beszélnek hozzá mások) és addig néz meg mosolyog, amíg el nem megyek előtte. Hosszú másodpercekig, brutál módon képes a szemembe nézni, meg utánam fordul (köszönni is szokott). Aztán másnap mintha nem is léteznék, csak elrohan mellettem.


Következő nap megállít, hogy az időjárásról beszéljen, majd megint sz.rba sem vesz.

Aztán tegnap megtartottam neki az ajtót (mögöttem jött) és közölte, hogy annyira cuki vagyok, hogy meg tudna zabálni.


Én mindig visszamosolygok, köszönök, közvetlen vagyok, tartom a hosszú szemkontaktust, beszélgetni is leállok vele szívesen, de mivel utána úgy tesz mintha nem is léteznék, nem tudom hova tenni a dolgot, teljesen összezavar.


De ha meg nem akar semmi komolyat (és nem kannibál ha már meg akar zabálni), akkor miért néz mindig ennyire megszállottan?


Nem voltam még soha ilyen helyzetben, ha valakinek tetszettem odajött és a tudtomra adta, de ezen a pasin nem tudok kiigazodni.


márc. 1. 16:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Huh, még sosem láttam, hogy ennyire egyetértettek volna valamiben ezen az oldalon. :D


Szóval akkor elfogadom, igazatok lesz.


Engem különösebben az sem érdekelne, ha nem akarna semmi komolyat, mert egyébként bejönne, csak ezt a játszmázást nem annyira szeretem meg nem is tudom hova tenni.

Eddig ha valaki akart valamit vagy mondta vagy egyértelműen a tudtomra adta, aztán eldöntöttem, hogy mit kezdek a helyzettel. De ő az első, akin egyáltalán nem tudtam kiigazodni és nem értem mit miért csinál, de kezd kitisztulni a kép.


Lassan fél éve csinálja ezt és nem jutottunk semerre, szóval (hála nektek) én kiszálltam ebből.

márc. 1. 17:59
 12/23 A kérdező kommentje:
10! Azért reagáltam rá, mert alapvetően tetszik az illető.
márc. 1. 18:00
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Aki komolyan gondolja, az beszélget veled, minden alkalmat megragad a találkozásra. Nem ilyen nyálasan idióta beszólásokkal bombáz, hanem finoman közeledik hozzád.
márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azért írtam azt a választ, hogy leessen, hogy te is bejövős vagy nála.

Viszont a taktikája az egyik legmocskosabb. Attól még az is jobb, hogy kerek-perec elmondja, hogy komolyat nem szeretne. Egyébként lehet barátnője van és azért hol ilyen hol olyan. Bár az még gusztustalanabb. Sehogy se jól jössz ki.

Jobban teszed ha többé nem szentelsz neki figyelmet még akkor se ha körülötted legyeskedne napi szinten.

Inkább zavard el a f*nébe!

márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13! Volt olyan párszor, hogy odajött spontán beszélgetni és akkor teljesen normális volt, nem ilyen marhaságokat mondott.

Azért sem tudtam rajta kiigazodni, mert néha olyan, mintha több személyisége lenne és egyszer így viselkedik, egyszer meg úgy.


Amúgy már azon is gondolkoztam, hogy van barátnője, de akkor meg igen...elég gusztustalan amit csinál.

márc. 1. 18:09
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire se méltat hogy az igazat mondja.

Az lenne minimum hogy elmondja hogy csak szexkapcsolatot keres.

Az ilyen undorító játszmázás mutatja hogy a gerinctelen szar.

márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve OMG!


Már rég levegőnek nézném.

márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen, és az a "vicc", hogy nem haladunk semerre és egy helyben állunk. :D ennyire beszari pasi meg nem létezik (pláne ha nyíltan flörtöl és a kollégái előtt is ugyanúgy néz), úgyhogy én most így ezek után a barátnőre tippelek.
márc. 1. 18:14
 19/23 A kérdező kommentje:
17! Nyugi, innentől nálam is ez lesz.
márc. 1. 18:14
 20/23 anonim ***** válasza:
márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!