Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy irodaházban dolgozom az illetővel, csak teljesen más területen, így napi 2x biztosan összefutunk.


Ha meglát, akkor teljesen kikapcsol agyilag (az sem érdekli ha beszélnek hozzá mások) és addig néz meg mosolyog, amíg el nem megyek előtte. Hosszú másodpercekig, brutál módon képes a szemembe nézni, meg utánam fordul (köszönni is szokott). Aztán másnap mintha nem is léteznék, csak elrohan mellettem.


Következő nap megállít, hogy az időjárásról beszéljen, majd megint sz.rba sem vesz.

Aztán tegnap megtartottam neki az ajtót (mögöttem jött) és közölte, hogy annyira cuki vagyok, hogy meg tudna zabálni.


Én mindig visszamosolygok, köszönök, közvetlen vagyok, tartom a hosszú szemkontaktust, beszélgetni is leállok vele szívesen, de mivel utána úgy tesz mintha nem is léteznék, nem tudom hova tenni a dolgot, teljesen összezavar.


De ha meg nem akar semmi komolyat (és nem kannibál ha már meg akar zabálni), akkor miért néz mindig ennyire megszállottan?


Nem voltam még soha ilyen helyzetben, ha valakinek tetszettem odajött és a tudtomra adta, de ezen a pasin nem tudok kiigazodni.


márc. 1. 16:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Fél év és nem lép semmi konkrétat, randira hívni, vagy bármi. Tényleg csak szórakozik.
márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
20! Gondolhatod, hogy nem vagyok annyira retardált, hogy x idő elteltével kiírok egy másik kérdést. :D
márc. 1. 19:32
 23/23 A kérdező kommentje:
21! Szerencsére nem vagyunk egyformák, de nem értem mi abban a szórakoztató valakinek, ha egy dolog nem halad semerre. Én mindenesetre ráuntam erre az egészre. Pláne miután egyöntetűen mindenkinek ugyanaz a véleménye.
márc. 1. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!